Yasak Elma 105. bölüm full izle (son bölüm) 5 Nisan 2021 FOX TV YouTube! Şahika hırçınlığını gizleyemiyor!

Yasak Elma 105. bölüm de neler yaşandı? FOX TV nin Pazartesi günleri izleyici ekrana kilitleyen dizisi Yasak Elma'nın heyecan dolu son bölümü bu akşam ekrana geldi. Yasak Elma 105 bölüm de Şahika, Hasan Ali’nin ona oynadığı oyun karşısında ilk kez yenilmiş olmanın hırçınlığını yaşarken, Ender, Hasan Ali’yle yakınlaşmanın yollarını arar. Yasak Elma 105. bölüm tek parça, Youtube ve Yasak Elma son bölüm full izle linkleri haber16.com da!

Editör: Enes Bilgiç
05 Nisan 2021 - 22:08

Yasak Elma 105. bölüm de neler yaşandı? FOX TV nin Pazartesi günleri izleyici ekrana kilitleyen dizisi Yasak Elma'nın heyecan dolu son bölümü bu akşam ekrana geldi. Yasak Elma 105 bölüm de Şahika, Hasan Ali’nin ona oynadığı oyun karşısında ilk kez yenilmiş olmanın hırçınlığını yaşarken, Ender, Hasan Ali’yle yakınlaşmanın yollarını arar. Yasak Elma 105. bölüm tek parça, Youtube ve Yasak Elma son bölüm full izle linkleri haber16.com da

YASAK ELMA 105. BÖLÜM FOX TV FULL İZLE (TIKLAYINIZ)

Yasak Elma 105. bölüm izle! Yasak Elma dizisinin bu haftaki son bölümün de, Şahika, Hasan Ali’nin ona oynadığı oyun karşısında ilk kez yenilmiş olmanın hırçınlığını yaşarken, Ender, Hasan Ali’yle yakınlaşmanın yollarını arar. Şahika ise Hasan Ali’ye kendini affettirmek yerine farklı bir yol çizerek onun dikkatini çekmeye çalışır. Ne var ki Hasan Ali’nin karnı Şahika’nın oyunlarına toktur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum