Sadakatsiz 26. bölüm izle (son bölüm full) tek parça! 14 Nisan 2021 Kanal D -

Sadakatsiz 26. bölüm full izle. Sadakatsiz dizisinin bugün (14 Nisan 2021) ekrana gelen 26. bölümünde, Derin'in kaçırılma olayında parçaları yavaş yavaş birleştiren Volkan'ın hiç ummadığı bir durum ile karşılaşıyor. Ancak Volkan'ın hamleleri olacaklara etki etmiyor. Bu kez de Asya kaçırılıyor. Asya kendine geldiğinde yanında Derin'i görüyor! Asya ve Derin kurtulabilecek mi? Sadakatsiz son bölüm full izle! Kanal D'nin en çok izlenen dizisi Sadakatsiz 26. bölüm Youtube ve Kanal D full izle linkleri haber16.com da!

Editör: Enes Bilgiç
14 Nisan 2021 - 23:22 - Güncelleme: 14 Nisan 2021 - 23:31

Sadakatsiz son bölüm izle full! Sadakatsiz 26. bölüm yine heyecan dolu bir bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıkıyor. Sadakatsiz son bölüm de, Derin’i bulmak için iz sürmeye devam eden Volkan, önemli bir gerçekle yüz yüze gelir. 

SADAKATSİZ 26. BÖLÜM FULL İZLE KANAL D - TIKLAYINIZ

Sakadatsiz 26. bölüm izle! Derin çaresizlik içinde kurtarılmayı beklerken, Asya’nın sabrı da gücü de günden güne azalmaktadır. Yaşanan gelişmeler Asya’yı geçmişe götürsede, alacağı kararlarla herkes için en doğru olanı yapmayı kafasına koymuştur. Sadakatsiz 26. bölüm full tek parça izle!

VOLKAN'IN YÜZLEŞTİĞİ GERÇEK

Sadakatsiz son bölüm izle! Derin’i bulmak için iz sürmeye devam eden Volkan, önemli bir gerçekle yüz yüze gelir. Derin’in içinde bulunduğu çıkmaz henüz çözülmemişken yaşanan hangi şok gelişme, dengeleri bir kez daha alt üst edecektir? Sadakatsiz son bölüm full tek parça izle!

Kanal D ekranlarında bugün, 14 Nisan 2021 Çarşamba'da  ekrana gelen Sadakatsiz 26. bölüm full tek parça izle ile Sadakatsiz son bölüm full tek parça izle (Youtube) linkleri haber16.com da! 

Sadakatsiz yeni bölümleri her Çarşamba akşamı saat 21:00 da Kanal D televizyonunda.


YORUMLAR

  • 0 Yorum