O omuzlarda oturan kadın sen değilsin!

Bir dönem adının karıştığı skandallarla gündemden düşmeyen şimdiyse eskiye oranla daha sakin bir hayat sürdüren ünlü şarkıcı sosyal medya paylaşımıyla tartışma yarattı.

O omuzlarda oturan kadın sen değilsin!
16 Ekim 2020 - 13:26 - Güncelleme: 16 Ekim 2020 - 16:02

Birçok takipçisi fotoğraftaki kadının yüzünün görünmediğini ileri sürüp "Başkasının fotoğrafını çekip paylaşmasaydın" yorumunu yaptı.

Geçen yıl ruhsal sorunları nedeniyle rehabilitasyon merkezine yatırılan ve hayranlarını korkutan Britney Spears, bir süredir daha sakin bir hayat sürdürüyor.

38 yaşındaki iki çocuk annesi Spears, önceki gün Instagram sayfasında bir fotoğraf paylaştı. O fotoğraftaki kadının kendisi, erkeğin de sevgilisi Sam Asghari olduğu birçok takipçisi tarafından kabul edildi.

Fakat bazı takipçileri, bir kumsalda çekilen fotoğrafta yer alan kadın ve erkeğin yüzleri görünmediği içen onların Spears ve Asghari olmadığını ileri sürdü. Bu da Britney Spears'ın takipçileri arasında bir tartışma başlattı.

Bir takipçisinin "yüzü görünmeyen kadın Britney değil" yorumuna bir başkası "O kadın Britney. Onu sadece gerçek hayranları tanır" diye karşılık verdi.

Bazı hayranları da kadının Britney olduğunu, ancak onu omzunda taşıyanın sevgilisi değil koruması olduğunu ileri sürdü.

Bazıları, görüntüdeki kadının daha uzun boylu olduğunu dolayısıyla onun Spears olamayacağını savundu. Buna karşılık veren bir başkası da "Bu kesinlikle Britney. Saçındaki korkunç kaynaklara baksanıza" diye yanıt verdi.Spears'ın bu paylaşımının altındaki tartışmalar bir gündür bütün hararetiyle sürüp gidiyor. 

100 milyondan fazla albüm satarak tüm zamanların en çok satan müzik sanatçılarından biri olan Britney Spears, gösteri dünyasının çok inişli çıkışlı hayat sürdüren ünlülerinden biri. 

Genç yaşında elde ettiği şöhret bir yana dönemin en gözde şarkıcılarından Justin Timberlake ile yaşadığı aşkla da kariyerinin ilk basamağında ilgi odağı oldu Spears. Jason Alexander ile 2004'te evlenip yine aynı yıl boşandı. Ardından olaylı bir şekilde yollarını ayırdığı eski eşi Kevin Federline ile bir evlilik yaptı.

2004 yılında evlenip iki çocuk sahibi olan çift, 2007 yılında ayrıldı. İşte ondan sonra da Spears için çalkantılı bir dönem başladı.Hayatını bir türlü düzene oturtamadı. Çılgın ve sağlıksız bir hayat sürmeye başladı Spears. O dönemlerden bu yana da çeşitli zamanlarda ruh sağlığını kaybedip uzun sürelerle tedavi gördü. O süreçte kariyeri de inişe geçti.

Federline ile boşanma sürecinde bunalıma girdi ve kendisini alkole, gece hayatına vurdu. Bu sebeple mahkeme iki çocuğu babaları Kevin Federline'e verme kararı aldı.  

Spears'ın teyzesi Covington kansere yenik düştükten sonra Spears tekrar rehabilitasyona girmiş ve ardından saçlarını kazıtarak tüm dünyada şok etkisi yaratmıştı.

Spears daha sonra uyuşturucu madde kullanımı şüphesiyle birkaç defa daha hastaneye kaldırıldı ve ilerleyen süreçte akıl ve ruh sağlığı eski günlerine geri döndü.

Ünlü şarkıcı geçen yıl yine psikolojik olarak zorlu bir süreç geçirdi ve bir rehabilitasyon merkezine yatırılıp bir ay tedavi gördü. O dönemde Spears'ın yakın bir arkadaşı, ünlü şarkıcının şu sıralar yalnızca kendisine odaklanması gerektiğini ve babasının hastalığı sebebiyle zor günler geçirdiğini söyledi. 

Aslına bakılırsa babasının bir dönem yaşadığı sağlık sorunları onu derinden üzse de kısa bir süre önce baba- kız arasında bir gerilim yaşandı.

2007'de saçlarını kazıyıp şemsiyeyle park halindeki araçlara saldırdığından beri onun finansal işleriyle babası ilgileniyordu. Yani vesayeti babasındaydı.

Fakat geçen ay Spears, babasının bu süreci kendi yararına kullanıp hayatını olumsuz etkilediğini ileri sürmeye başladı. Hatta ünlü şarkıcı vesayetinin babasından alınıp menajerine verilmesini de talep etti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum