Maraşlı 12. bölüm izle 29 Mart 2021 ATV Youtube Maraşlı dizisi son bölüm full izle tek parça! Maraşlı içeri giriyor!

Maraşlı son bölüm full izle. Maraşlı dizisinin 29 Mart 2021 de yayınlanan, Maraşlı 12. bölüm full (izle) olarak yayınlandı. Maraşlı'da bu akşam, İlhan'ın yanına gelen polisler Ozan'ın cesedini teşhis etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozan'ı öldürürken çekilen gizli görüntülerin gelmesi İlhan'ı korkutur. Köşeye sıkışan İlhan'ı Savaş; Behram'la tanıştırır. Pazartesi akşamlarının sevilerek izlenen dizisi Maraşlı 12. bölüm full tek parça izlemek için haber16.com u takipte kalınız.

Editör: Enes Bilgiç
29 Mart 2021 - 21:32

Maraşlı 12. son bölüm full izle. Maraşlı dizisinin 29 Mart 2021 de yayınlanan, Maraşlı 12. bölüm full (izle) olarak yayınlandı. Maraşlı'da bu akşam, İlhan'ın yanına gelen polisler Ozan'ın cesedini teşhis etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozan'ı öldürürken çekilen gizli görüntülerin gelmesi İlhan'ı korkutur. Köşeye sıkışan İlhan'ı Savaş; Behram'la tanıştırır. Pazartesi akşamlarının sevilerek izlenen dizisi Maraşlı 12. bölüm full tek parça izlemek için haber16.com u takipte kalınız.

MARAŞLI 12. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Maraşlı 12. bölüm! ATV nin en çok izlenen dizilerinden olan Maraşlı son bölümde, Elini kana bulayan İlhan, yasadışı işlere de karışmak üzeredir. İlhan bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır? Maraşlı'nın evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirin'den Maraşlı'nın memleketine gittiğini öğrenince Maraşlı'ya her gün aynı yerde bekleyeceğine dair bir not bırakır. Bu sırada Maraşlı, yeni bir sınavdan geçmektedir. Mahur her gün aynı yerde Maraşlı'yı bekler. Maraşlı, Mahur'la buluşacak mıdır? Uyuşturucu sevkiyatının, terör örgütüyle bağlantılı olduğunu bilen Maraşlı, sevkiyatı yapan Savaş ve Behram'ın arasını bozmak için depoya baskın yapar.

MARAŞLI SON BÖLÜM (FULL) DE NELER YAŞANDI?

Maraşlı son bölüm izle! Bu baskını öğrenen Necati, Maraşlı'nın sadece bir koruma olmadığından emin olur. Maraşlı'nın eline geçen ipucu ise onu Necati'ye götürecek midir? Maraşlı'nın döndüğünü öğrenen Mahur, Aziz'in engellemelerine rağmen Maraşlı'nın evine gider. Mahur'u, Maraşlı'nın evinde bir sürpriz beklemektedir… Maraşlı son bölüm full tek parça izle!
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum