Kuruluş Osman 54. bölüm izle (son bölüm full) tek parça! 14 Nisan 2021 ATV - Osman Bey ile Nicola arasında savaş başlıyor!

Kuruluş Osman 54. bölüm full izle. ATV'nin Çarşamba günleri izlenme rekorları kıran dizisi Kuruluş Osman 54. bölüm de, Kurduğu oyunla Dündar Bey'in İnegöl Kalesi'nden kaçarak kendisine gelmesini sağlayan Osman Bey, amcasını obaya getirir. Dündar Bey'i Papa'nın ajanları Süleyman ve Melik'le yüzleştiren ve ihanetlerini tek tek itiraf ettiren Osman Bey, hainin cezasının tez elden verilmesine hükmeder. 14 Nisan 2021 de yayınlanan Kuruluş Osman son bölüm (full izle), Youtube ve ATV bağlantıları haberimizde.

Editör: Enes Bilgiç
14 Nisan 2021 - 23:10

Kuruluş Osman son bölüm full izle. Kuruluş Osman dizisinin bu akşam ekrana gelen son bölümünde yine heyecan dorukta. Her Çarşamba izleyici ekrana kilitleyen Kuruluş Osman 54. yeni bölüm de, Kayı Obası'ndaki bu iç hesaplaşmadan faydalanmak isteyen Nikola, Söğüt'e baskın yapmak için kuvvetlerini harekete geçirir. Papa'nın ajanlarının sağladığı istihbaratla Söğüt'ün altına kazılmış tünelleri kullanmayı hedefleyen Nikola, Togay'ın yokluğunda bölgedeki hakimiyeti ele geçirmeyi hedeflemektedir.

KURULUŞ OSMAN 54. BÖLÜM ATV DE FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kuruluş Osman 54. bölüm tek parça izle! Konya'da Geyhatu'dan yeni talimatlar alan Togay, uç bölgesine dönerek planını uygulamaya koyar. Nikola'nın planladığı saldırının istihbaratını alan Osman Bey ise Söğüt'ün düşmesine engel olmak için yeni bir strateji belirler. Söğüt'e baskına giden Bizans kuvvetlerinin karşısına dikilen Osman Bey, Nikola'yla kozlarını paylaşmak üzere canını ortaya koyar! Kuruluş Osman 54. bölüm full tek parça izle!

OSMAN BEY'DEN PAPANIN AJANLARI İÇİN KRİTİK KARAR!

Kuruluş Osman son bölüm izle! Osman Bey, Dündar Bey'in cezasını nası kesecek? Osman Bey'in Papa'nın ajanları ile ilgili kararı ne olacak? Aygül Hatun, babasından nasıl hesap soracak? Savcı Bey, Bayhoca'nın intikamını almak için ne yapacak? Obasını hainlerden temizleyen Osman Bey nasıl bir oyun kuracak? Nikola, Söğüt'e düzenleyeceği saldırıda başarıya ulaşabilecek mi? Hazal Hatun'un akıbeti ne olacak? Malhun Hatun, Osman Bey'le arasını düzeltmek için ne yapacak? Uç bölgesine dönen Togay'ın yeni planı ne? Kuruluş Osman son bölüm full tek parça izle!

ATV'nin en çok izlenen dizilerinden olan Kuruluş Osman 54. bölüm full tek parça izle ve Kuruluş Osman son bölüm full tek parça izle linkleri bu akşam ki son bölüm bitiminde hemen yayınlanıyor. Kuruluş Osman her Çarşamba akşamı saat 21:00 da ATV'de.


YORUMLAR

  • 0 Yorum