Çukur 123. bölüm full izle (son bölüm) 5 Nisan 2021 SHOW TV Youtube! Vartolu ve Yamaç birbirine giriyor!

Çukur 105. bölüm de neler yaşanacak? Çukur dizisinin 5 Nisan 2021 de ekrana gelen son bölümün de, Akın, Amca'nın peşine taktığı adamları çatıya çıkarak atlatmayı başarsa da aslında Yamaç'ın da kendisini takip ettiğinden habersizdi. Yamaç Akın'ı tamirhaneye kadar takip ettikten sonra dedesinin arabasını tamir edenin kendisi olduğunu öğrendi. Çukur 105. bölüm full izle tek parça linki ve Çukur son bölüm full izle, tek parça link, Youtube ile Show TV bağlantıları haber16.com da! Çukur 4. Sezon 31. bölüm izle!

Editör: Enes Bilgiç
05 Nisan 2021 - 22:15

Çukur 105. bölüm de neler yaşanacak? Çukur dizisinin 5 Nisan 2021 de ekrana gelen son bölümün de, Akın, Amca'nın peşine taktığı adamları çatıya çıkarak atlatmayı başarsa da aslında Yamaç'ın da kendisini takip ettiğinden habersizdi. Yamaç Akın'ı tamirhaneye kadar takip ettikten sonra dedesinin arabasını tamir edenin kendisi olduğunu öğrendi. Çukur 105. bölüm full izle tek parça linki ve Çukur son bölüm full izle, tek parça link, Youtube ile Show TV bağlantıları haber16.com da!

ÇUKUR 105. BÖLÜM FULL İZLE SHOW TV (TIKLAYINIZ)

Çukur 105. bölüm izle! Çukur da bu akşam yine heyecan ve aksiyon hız kesmeden devam ediyor. Pazartesi günlerinin reyting rekortmeni dizisi Çukur son bölümde, Yamaç’a bir türlü engel olamayan Amca ve Vartolu arasında sonunda ipler gerilecek ve Vartolu Yamaç’ı durdurmak için harekete geçecek. Yamaç’a bir türlü engel olamayan Amca ve Vartolu arasında sonunda ipler gerilecek ve Vartolu Yamaç’ı durdurmak için harekete geçecek. Cumali ve Yamaç, sürpriz bir misafirin yardım isteğine karşılık verecek. İkiye bölünen mahalleli Yamaç ve Vartolu’nun arkasında yer alırken aralarındaki aksiyon nefesleri kesecek.

ÇUKUR SON BÖLÜM FULL İZLE (123. BÖLÜM)

Çukur son bölüm izle! Çukur 4. Sezon 31. bölüm de Çukur birbirine giriyor. Her bölümüyle izleyici ekrana kilitleyen Çukur'da bu akşam, Cumali, kapısına bırakılan eski bir hediye sayesinde büyük mutluluk yaşarken, Akın ve Yamaç yüzleşmesi gözleri yaşartacak. Tüm aileyi bir araya getirmek isteyen Yamaç, bu hedefi için ilk hamlesini yapacak. Cumali Amca Koçovalılar’dan birinin Yamaç'ın tarafında olduğunu öğrenecek ve bu bölümde Çukur'un ana karakterlerinden biri Çukur'a veda edecek. Çukur son bölüm tek parça izle!

YORUMLAR

  • 0 Yorum