Çukur 116. bölüm izle (son bölüm) full! Çukur da Yamaç ortaya çıkıyor! 15 Şubat 2021 Çukur 116. bölüm! YouTube, Show TV

Çukur 116. bölüm full tek parça izle! Çukur'un son bölümü 116. yeni bölüm de yine heyecan ve aksiyon soluksuz devam ediyor. Çukur da, Yamaç, mahalledeki sokaklarda geçmişini ararken şaşırtıcı yeniliklerle karşılaşacak. Çukur son bölüm full izle, tek parça, haber16.com da!

Editör: Enes Bilgiç
15 Şubat 2021 - 23:55

Çukur 116. bölüm izle! Çukur'un son bölümü 116. yeni bölüm de yine heyecan ve aksiyon soluksuz devam ediyor. Çukur da, Yamaç, mahalledeki sokaklarda geçmişini ararken şaşırtıcı yeniliklerle karşılaşacak. Çukur son bölüm full izle, tek parça, haber16.com da.

ÇUKUR 116. BÖLÜM İZLE, SHOW TV FULL - TIKLAYINIZ

Çukur 116. bölüm full izle! SHOW TV nin efsane dizisi Çukur 116. yeni bölüm de, Bir süre etrafında olup bitenleri anlamaya çalıştıktan sonra Cumali’nin karşısına çıktığında onun da çok değişmiş olduğunu görecek. İki kardeş hasret giderirken ayrı geçirdikleri yıllarda yaşadıkları şeyler merak konusu olacak.  Çukur 116. bölüm tek parça izle!

ÇUKUR SON BÖLÜM FULL İZLE, SHOW TV!

Çukur son bölüm izle! Çukur dizisinin 15 Şubat tarihinde yayınlanan (Çukur 4. sezon 24. bölüm) Çukur 116. son bölüm de, Yamaç’ın geri döndüğünü duyan Kulkan, Efsun kozunu kullanmak için harekete geçecek. Amca’nın mahallede kurduğu yeni düzenin detayları yavaş yavaş ortaya çıkarken yanında olanlar ve karşısında olanlar arasındaki fark da belirgin bir şekilde görülecek. Çukur son bölüm full izle! Koçovalı evinde ve mahallede değişen dengeler herkesi şaşırtacak. Yamaç ve Amca’nın ilk karşılaşması merakla beklenecek. Çukur son bölüm tek parça izle!

YORUMLAR

  • 0 Yorum