Zümrüdüanka 16. bölüm - Zümrüdüanka son bölüm izle tek parça full - 24 Ekim 2020 - FOX TV

Zümrüdüanka 16. bölüm izle (full) yayınlandı! 24 Ekim 2020 Cumartesi akşamı (bugün) ekrana gelen Zümrüdüanka son bölüm izle! Zümrüdüanka 16. bölüm full yayınlandı. Serhat’ın Abbas’a öfkeyle atacağı adım, Zümrüt’le yeniden bir arada olma ihtimalini yok etmek üzeredir. Zümrüt, felakete dönüşen bu duruma kayıtsız kalamaz. Zümrüdüanka 16. yeni bölümü fox tv ve youtube aracılığıyla haber16.com da izle!

Editör: Enes Bilgiç
24 Ekim 2020 - 19:29 - Güncelleme: 24 Ekim 2020 - 19:45

Zümrüdüanka son bölüm full izle! Bu akşam en son bölümüyle FOX TV de yayınlanan Zümrüdüanka 16. bölüm de yine heyecan dorukta. Abbas, Zümrüt ve Serhat’ı ayırmak için, gözünü karartır. Ancak tüm yaptıklarının bedelini, yeni doğan oğlunu görememekle öder. 

Zümrüdüanka 16. bölüm izle (full) yayınlandı! 24 Ekim 2020 Cumartesi akşamı (bugün) ekrana gelen Zümrüdüanka son bölüm izle! Zümrüdüanka 16. bölüm full yayınlandı. Serhat’ın Abbas’a öfkeyle atacağı adım, Zümrüt’le yeniden bir arada olma ihtimalini yok etmek üzeredir. Zümrüt, felakete dönüşen bu duruma kayıtsız kalamaz.

ZÜMRÜDÜANKA 16. BÖLÜM FULL (SON BÖLÜM) TEK PARÇA İZLE!

Zümrüdüanka 16. bölüm full izle! Zümrüdüanka da bu hafta olan biten yine izleyici ekrana kilitliyor! Bu akşam ki yeni bölüm de, Zümrüt, Cihan’ın atölyesinde işe başlar. Serhat, bunu hiç tahmin etmediği bir anda öğrenir. Zümrüt’ü, Cihan’dan kıskanır. Ancak Zümrüt, sevdiği işi yapmak konusunda kararlıdır.

Zümrüdüanka 17. bölüm tek parça full izle! Serhat, Niyazi Çavuş’u bulabilecek midir? Zümrüt, Serhat’ı dönüşü olmayan bu yoldan geri döndürebilecek midir?

Zümrüdüanka 16. yeni bölümü fox tv ve youtube aracılığıyla haber16.com da izle!

YORUMLAR

  • 0 Yorum