Zümrüdüanka 16. bölüm fragmanı - FOX TV - YOUTUBE izle

Zümrüdüanka 16. yeni bölüm fragmanı izle. Zümrüdüanka 16. yeni bölüm e ait fragman yayınlandı mı? Zümrüdüanka 16. bölüm de neler olacak? FOX TV nin Cumartesi günleri sevilerek izlenen dizisi ZÜMRÜDÜANKA 16. BÖLÜM FRAGMANI ile ilgili en son gelişmeleri Haber16.com dan takip edebilirsiniz. Zümrüdüanka 16. yeni bölüm fragmanı ve Zümrüdüanka 16. bölüm tanıtımıyla ilgili en son video, haber, galeri ve gelişmeler sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Zümrüdüanka fragmanı haber16.com da. Zümrüdüanka Haber16.com

Zümrüdüanka 16. bölüm fragmanı - FOX TV - YOUTUBE izle
Editör: Enes Bilgiç
17 Ekim 2020 - 20:51 - Güncelleme: 18 Ekim 2020 - 00:31
Zümrüdüanka 16. yeni bölüm fragmanı izle. Zümrüdüanka 16. yeni bölüm e ait fragman yayınlandı mı? Zümrüdüanka 16. bölüm de neler olacak? FOX TV nin en çok sevilen dizisi olan ZÜMRÜDÜANKA 16. BÖLÜM FRAGMANIyla ilgili en son gelişmeleri Haber16.com dan takip edebilirsiniz. Zümrüdüanka 16. yeni bölüm fragmanı ve Zümrüdüanka 16. bölüm tanıtımıyla ilgili en son video, haber, galeri ve gelişmeler sayfamızda.

ZÜMRÜDÜANKA 16. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Zümrüdüanka 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Zümrüdüanka 16. bölüm fragmanı YouTube hemen izle. FOX un en çok izlenen dizisi Zümrüdüanka dizisinin yeni bölümüne ait güncel gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

ZÜMRÜDÜANKA 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Zümrüdüanka 16. yeni bölümle ilgil fragman ve tanıtım videoları yayınlanır yayınlanmaz güncellenecektir. Zümrüdüanka 16. bölüm yayın tarihi, 24 Ekim 2020 Cumartesi günü saat 20:00 da FOX TV ekranlarında olacaktır. Zümrüdüanka dizisi ve Zümrüdüanka 16. bölüm fragmanı hakkında daha fazla bilgi almak için HABER16.COM u takipte kalınız.

ZÜMRÜDÜANKA EN SON BÖLÜM ÖZETİ
Zümrüdüanka son bölüm de neler yaşandı! Zümrüdüanka son bölüme ait özeti haberimizde; Deniz, Zümrüt’ü hayatlarından tamamen çıkarmak için, başka planlar yapmaya başlar. Kurduğu oyunların işlediğini düşünürken, hayatın da ona başka oyunlar oynadığından habersizdir. Abbas, cezaevine girer. Zümrüt’e yaptığının bedelini ağır bir şekilde öderken; içinde biriken öfke, onu çok daha tehlikeli hale getirir. Zümrüt ve Serhat’a, bundan sonra huzur vermeyecektir. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum