WhatsApp ve Instagram çöktü mü? WhatsApp ve Instagram'a neden girilmiyor? Ne zaman düzelir?

Son dakika: WhatsApp ve Instagram çöktü mü? Türkiye'de bir çok kullanıcı WhatsApp ve Instagram'a girmekte zorluk yaşıyor. Whatsapp üzerinden, bağlantı hatası, yükleme hatası ile fotoğraf, video ve ses kaydı gönderilmediğini fark eden vatandaşlar, sosyal medyadan 'Whatsapp çöktü' paylaşımlarında bulunmaya başladı. Whatsapp mobil kod okuyucunun da WEB Whatsapp'a okutulduğunda algılamadığı problemler arasında yer aldı. Aynı şekilde sosyal medya uygulaması olan Instagram' giren kullanıcılar paylaşımlar da, hikayeler de, takipçi görüntülemelerde akış yenileme ve yükleme hatası alıyor. . WhatsApp ve Instagram çöktü mü, neden açılmıyor? WhatsApp ve Instagram'a neden girilmiyor? sorularının yanıtları haberimizde.

WhatsApp ve Instagram çöktü mü? WhatsApp ve Instagram'a neden girilmiyor? Ne zaman düzelir?
Editör: Enes Bilgiç
10 Haziran 2021 - 02:10 - Güncelleme: 10 Haziran 2021 - 02:24

Bu gece saat 01:15 civarında başlayan WhatsApp ve Intagram'a erişim problemi bir çok kullanıcı tarafından dile getirilmeye başlandı. Sosyal medya kullanıcıları, Instagram ve WhatsApp'ın çöktü şeklinde paylaşımalarda bulunuyor!

WHATSAPP VE INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ, NEDEN AÇILMIYOR?

WhatsApp ve Instagram'a giren kullanıcılar sağlıklı bir şekilde uygulamaları kullanamıyor. Konu hakkında henüz bir açıklama gelmedi. İlerleyen dakikalarda WhatsApp ve Instagram'ın normale dönmesi bekleniyor.

WHATSAPP VE INSTAGRAM NEDEN GİRİLMİYOR?

Whatsapp mobil kod okuyucunun da WEB Whatsapp'a okutulduğunda algılamadığı problemler arasında yer aldı. Aksaklığa neyin sebep olduğu ve sorunun ne kadar süreceği bilinmiyor. Instagram giren kullanıcılar akış yenileme, kullanıcı hikayelerini güncelleme gibi konularda sorun yaşandığını görüyor. Aksaklığa neyin sebep olduğu ve sorunun ne kadar süreceği bilinmiyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum