Tolga Çevik'in oğlu babasının boyunu aşmış

Ünlü komedyen ve oyuncu Tolga Çevik, oğlu Tan'ın doğum gününü duygusal bir şiirle kutladı. 17 yaşına giren Tan, babasının boyunu geçmiş.

Tolga Çevik'in oğlu babasının boyunu aşmış
10 Haziran 2021 - 13:19
Exxen'de yayınlanan 'Tolgshow' programıyla seyirci karşısına çıkan Tolga Çevik'in oğlu Tan Çevik 17 yaşına girdi. Usta komedyen Tolga Çevik ise oğlunun doğum gününü birlikte oldukları kareyi paylaşarak altın yazdığı duygu dolu bir şiirle kutladı.

Çevik, "Sonra bir bakıyorsun; boyu boyunu geçmiş, huyu seni mest etmiş. Yanıbaşında kalbi, aklı hayallerinde elbet... Gelecek onun artık eminsin, Allak kötülerden esirgesin. Nice yaşların olsun aslanım, ne mutlu senin babanım. İyi ki doğdun oğlum" diye yazdı. Genç Tuna'nın değişimi ise sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti. Bazı takipçiler "Tuna babasının boyunu geçmiş" yorumları yaptı.

Öte yandan Cem Yılmaz da yeğeni Tuna'nın yeni yaşını sevgi dolu bir mesajla kutladı. Tolga Çevik'in yorumu ise takipçilerini kırdı geçirdi. Cem Yılmaz'ın kardeşi Özge Yılmaz'la 2004 yılında evlenen Çevik'in bir de Tuana adında kızı var.

YORUMLAR

  • 0 Yorum