Şef Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude'den bikinili poz

Sosyal medya üzerinden paylaştığı videolarla fenomen olan şef Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude Yalçınkaya, kişisel Instagram hesabından bikinili bir fotoğrafını paylaştı. Yalçınkaya'nın bu karesini gören takipçileri ise, "Baban görmesin" yorumlarında bulundu.

Şef Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude'den bikinili poz
17 Mayıs 2021 - 15:41
MasterChef Türkiye'nin sert mizaçlı şefi Mehmet Yalçınkaya'nın 18 yaşındaki kızı Sude Yalçınkaya, sosyal medya hesabından yayınladığı videolarla kısa sürede fenomen oldu. Şimdilerde Dominik'te tatil yapan Yalçınkaya, bikinili pozunu paylaşmayı da ihmal etmedi.

SERE SERPE POZ VERDİ
Instagram'da geniş bir hayran kitlesine ulaşan Sude Yalçınkaya, sarı bikinili pozlarını paylaştı. Ailesiyle tatilde olan Yalçınkaya, bikiniyle bir ağacın gövdesine uzanarak poz veren Sude Yalçınkaya, o anları "Yaz bebeğim" notuyla paylaştı.

KIYAFETİYLE GÜNEŞLENDİ
Farkında olmadan kıyafetiyle güneşlenen Sude Yalçınkaya, 3 gün önce yayınladığı bir pozunu da "Yanlış bir şekilde neden yanmamalısınız, işte bu yüzden" diyerek paylaşmıştı. Kızının paylaşımını gören Mehmet Yalçınkaya ise "Sana demiştik" yorumunu yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum