Sadakatsiz 24. bölüm! Sadakatsiz 24. bölüm full izle son bölüm tek parça! 31 Mart 2021 Kanal D YouTube! Sadakatsiz de ortalık karışıyor!

Sadakatsiz 24. bölüm izle. Sadakatsiz son bölüm full izle (24. bölüm). Kanal D nin reyting rekorları kıran, Çarşamba akşamları izleyici ekrana kilitleyen dizisi Sadakatsiz 24. bölüm de, Derin’in ortadan kaybolması hem Volkan hem de Güçlü ailesi üzerinde şok etkisi yaratırken tüm şehir Derin’in bulunması için seferber olur. Polis, Derin'in kaybolmasından Volkan'ı sorumlu tutuyor! Sadakatsiz 24. son bölüm Youtube ve Kanal D üzerinde full tek parça izlemek için haber16.com da kalınız!

Editör: Enes Bilgiç
31 Mart 2021 - 23:40

Sadakatsiz son bölüm izle! Sadakatsiz'in bu akşam yayınlanan son bölümün de, Derin'in kaybolmasının ardından polis tüm şüphelileri sorguya çekmeye başlar. İlk şüpheli olarak da Volkan'la konuşurlar. Gönül ise polisi Asya'ya yönlendirir. Ancak ortaya çıkan bir mesaj bütün gözlerin Volkan'a çevrilmesine sebep olur! Derin nerede? Şüpheli durumuna düşen Volkan ne yapacak? Sadakatsiz son bölüm full tek parça izle!

SADAKATSİZ 24. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Sadakatsiz 24. bölüm izle! Sadakatsiz dizisinin 31 Mart 2021 de Kanal D'de yayınlanan 52. bölümün de, Derin'in ortadan kaybolmasıyla kızı Zeynep'i alan Volkan, Asya'nın evine geliyor. Zeynep'i geri almak için oraya gelen Haluk ve Gönül'e o sırada bir telefon geliyor. Melih, bir ihbar aldıklarını ve bir kadın ceseti bulunduğunu söylüyor. Peki bulunan kadın ceseti Derin'e mi ait? Sadakatsiz 24. bölüm full tek parça izle!

SADAKATSİZ SON BÖLÜM FULL İZLE TEK PARÇA

Sadakatsiz 24. bölüm, 31 Mart 2021 de Kanal D ekranlarında full olarak yayınlanırken, TV deki yayından sonra hem Kanal D resmi sayfasından, hemde Youtube sayfasından full tek parça olarak izleyebilirsiniz. Sadakatsiz 24. bölüm full Youtube ve Kanal D tek parça videoları haber16.com da!

YORUMLAR

  • 0 Yorum