Ramo 28. bölüm izle! Ramo full izle son bölüm! 15 Ocak 2021 Show TV

Ramo 28. bölüm izle full. SHOW TV de Cuma akşamları izlenme rekorları kıran dizi Ramo dizisi full tek parça yayınlandı. Bu hafta da merakla beklenen Ramo 28. bölüm de neler oluyor? Ramo son bölüm (full izle) haberimizde. Ramo 28. bölüm de, Gizemli düşmanın elinden Sibel ve Nehir’i sağ salim kurtarabilmek için Ramo ve Cihangir işbirliği yapmak zorunda kalır.

Editör: Enes Bilgiç
15 Ocak 2021 - 23:35
Ramo 28. bölüm izle full. SHOW TV de Cuma akşamları izlenme rekorları kıran dizi Ramo dizisi full tek parça yayınlandı. Bu hafta da merakla beklenen Ramo 28. bölüm de neler oluyor? Ramo son bölüm (full izle) haberimizde.

RAMO 28. BÖLÜM FULL İZLE

Ramo 28. yeni bölüm de, Ramo, cehennemden sağ salim çıkıp, Irak’taki görevini bitirerek evine döndüğünde büyük bir sürprizle karşılaşır. Sibel, Ramo’nun öldüğünü düşündüğü için Cihangir’i öldürmeye gitmiştir. Ramo, Cihangir’in evinden Sibel’i kurtarmaya gittiğinde Cihangir, Ramo ile Sibel arasındaki ilişkiyi çoktan öğrenmiştir. İkisi de ölecektir. 

RAMO 28. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Ramo son bölüm izle! Ramo,Cihangir’in elinden kurtarmayı başarır ama kimliği belirsiz kişiler tarafından Sibel ve Nehir’in kaçırılmasına da engel olamaz. Ramo son bölüm full izle! Bu gizemli düşmanın elinden Sibel ve Nehir’i sağ salim kurtarabilmek için Ramo ve Cihangir işbirliği yapmak zorunda kalır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum