Önder Derneği Bölge Sorumlusu Yıldırım'dan Milli Eğitim Müdürü Tekin'e ziyaret

Son dakika 'EĞİTİM' kategorisinde yer alan habere göre; Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Önder Derneği Bölge Sorumlusu Şerafettin Yıldırım ve dernek yöneticilerini makamında kabul etti.

Önder Derneği Bölge Sorumlusu Yıldırım'dan Milli Eğitim Müdürü Tekin'e ziyaret
11 Haziran 2021 - 09:11 - Güncelleme: 11 Haziran 2021 - 09:11
Önder Derneği Ağrı, Ardahan, Kars ve Iğdır Bölge Sorumlusu Şerafettin Yıldırım, Önder Ağrı Şube Başkanı Turgut Özmüş ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, ziyaretten dolayı Önder Derneği Bölge Sorumlusu Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Ziyarette, imam hatip okullarının durumu ve ortak projeler hakkında istişarede bulunuldu. İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, Önder Derneği heyeti ile Merkez Şinasi Ünsal Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek İmam Hatip Ortaokulu ve İmam Hatip lisesi müdürleri ile bir araya gelerek değerlendirmede bulundular.

Haber Kaynağı : İhlas Haber Ajansı (İHA)


"Önder Derneği Bölge Sorumlusu Yıldırım’dan Milli Eğitim Müdürü Tekin’e ziyaret" başlıklı son dakika haberi İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından "11.06.2021" tarihinde "EĞİTİM" haberlerine otomatik olarak eklenmiştir. Bu haberin içeriğinde "Haber16.com" editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans tarafından geldiği şekliyle yayınlanmıştır. "EĞİTİM" haberleri kategorisinde yer alan "Önder Derneği Bölge Sorumlusu Yıldırım’dan Milli Eğitim Müdürü Tekin’e ziyaret" başlıklı haberlere ait yazı, fotoğraf ve video içeriklerinin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum