Normalleşme ile birlikte İstanbul Perde'de yoğunluk başladı

Son dakika 'EKONOMİ' kategorisinde yer alan habere göre; Mardin'de ikinci kademe normalleşmenin başlamasıyla İstanbul Perde'de yoğunluk başladı.

Normalleşme ile birlikte İstanbul Perde'de yoğunluk başladı
11 Haziran 2021 - 13:01 - Güncelleme: 11 Haziran 2021 - 13:01
Korona virüs tedbirleri kapsamında ikinci kademe normalleşmenin başlamasıyla perdelerini yenilemek isteyenler perdecilerin yolunu tuttu. 10 markaya ev sahipliği yapmasıyla müşteri memnuniyeti kazanan İstanbul Perde işletmecisi Hıdır Keren, “Kısıtlama sürecinin bitmesiyle herkes evini yenileme isteğiyle alışverişe çıktı. Perdeler evdeki güzel görüntüyü oluşturan ev eşyasından biri. Çok çeşide sahip olduğumuz için müşteriler bizi tercih ediyor” dedi.

Haber Kaynağı : İhlas Haber Ajansı (İHA)


"Normalleşme ile birlikte İstanbul Perde’de yoğunluk başladı" başlıklı son dakika haberi İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından "11.06.2021" tarihinde "EKONOMİ" haberlerine otomatik olarak eklenmiştir. Bu haberin içeriğinde "Haber16.com" editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans tarafından geldiği şekliyle yayınlanmıştır. "EKONOMİ" haberleri kategorisinde yer alan "Normalleşme ile birlikte İstanbul Perde’de yoğunluk başladı" başlıklı haberlere ait yazı, fotoğraf ve video içeriklerinin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum