Maraşlı 9. bölüm izle! Maraşlı son bölüm full izle ATV! 8 Mart 2021 Maraşlı 9. bölüm YouTube izle!

Maraşlı 9. bölüm full tek parça izle! ATV nin sevilen dizisi Maraşlı 9. bölüm bu akşam ATV de yayınlanıyor. Maraşlı 9. bölüm de, Maraşlı; Savaş'ın, İlhan'ı alıkoyduğunu duyar. Ozan'ı sorguya çeken Maraşlı, Savaş'ın şirkete el koyduğunu öğrenir. Maraşlı son bölüm (full) özetin de, Necati, Aziz'e 'neden Ömer'i öldürenin ben olduğumu söylemiyorsun?' diye sorar. Maraşlı, Savaş'ın kirli işlerini öğrenir ve Savaş'a bir not yollar. Maraşlı son bölüm full tek parça izle!

Editör: Enes Bilgiç
08 Mart 2021 - 23:37
Maraşlı 9. bölüm full izle! ATV nin sevilen dizisi Maraşlı 9. bölüm bu akşam ATV de yayınlanıyor. Maraşlı 9. bölüm de, Maraşlı; Savaş'ın, İlhan'ı alıkoyduğunu duyar. Ozan'ı sorguya çeken Maraşlı, Savaş'ın şirkete el koyduğunu öğrenir. Maraşlı son bölüm (full) özetin de, Necati, Aziz'e 'neden Ömer'i öldürenin ben olduğumu söylemiyorsun?' diye sorar. Maraşlı, Savaş'ın kirli işlerini öğrenir ve Savaş'a bir not yollar. Maraşlı son bölüm full tek parça izle!

MARAŞLI 9. BÖLÜM, ATV DE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Maraşlı dizisinin 9. bölüm de yaşananlar, Maraşlı; Savaş'ın, İlhan'ı alıkoyduğunu duyar. Ozan'ı sorguya çeken Maraşlı, Savaş'ın şirkete el koyduğunu öğrenir. İlhan ise Savaş'tan uçakla taşımacılığını yapacağı kirli işleri öğrenir. Maraşlı, başı artık iyice dertte olan İlhan'a yardım edecek mi? Mahur yurtdışına gitmez ve Maraşlı'ya aşkını itiraf eder. Bu itiraf ikili arasındaki dengeleri nasıl etkileyecek?

MARAŞLI SON BÖLÜM DE, ÖMER'İN ÖLÜMÜ YİNE GÜNDEMDE!

Maraşlı son bölüm full izle! Maraşlı'nın bu haftaki son bölümün de, Aziz, Mahur'un uçağa binmediğini öğrenir. Firuzan yine aşk mevzusunu açar ama bu kez Aziz de çok şüphelenir. Yaşananlardan Maraşlı'yı sorumlu tutan Aziz, arasının bozuk olduğu Mahur'u eve dönmesi için ikna edemez. Mahur, babasını affedebilecek mi? Aziz; Maraşlı ve Mahur aşkını öğrenecek mi? Necati, Aziz'e 'neden Ömer'i öldürenin ben olduğumu söylemiyorsun?' diye sorar. Ev halkına bu gerçeği anlatmayan Aziz, Necati'yi tüm olanların dışında tutarak korumak ister. Baba oğulun arası düzelecek mi? Maraşlı, Savaş'ın kirli işlerini öğrenir ve Savaş'a bir not yollar. Savaş mezarlıkta buluştuğu ortağına, Maraşlı'nın notunu iletir. Savaş'ın ortağı kim? Maraşlı, Savaş'ın ortağının kimliğini ortaya çıkaracak mı?

YORUMLAR

  • 0 Yorum