Maraşlı 18. bölüm izle (son bölüm full) tek parça! 17 Mayıs 2021Maraşlı'da, Necati ve Maraşlı aynı tarafta yer alacak mı?

Maraşlı 18. bölüm full izle. Maraşlı dizisinin bu akşam ekrana gelen Maraşlı 18. bölüm de yine heyecan ve aksiyon dorukta. Maraşlı son bölüm (full izle) de, İstihbarattan ayrılan Maraşlı, Mahur'a duyduklarının doğru olduğunu söyler. Mahur yıkılır, Maraşlı'nın kendisine yalan söylemesini kabullenemez. Çaresiz kalan Maraşlı, Mahur'u her şeyin başladığı yere götürerek olanları anlatmak ister. Maraşlı, Mahur'a yaşadıklarını anlatmayı başarabilecek midir? Maraşlı 18. son bölüm full tek parça izlemek için haber16.com da haber detayına göz atınız.

Editör: Enes Bilgiç
17 Mayıs 2021 - 22:03

Maraşlı son bölüm (18. bölüm ) full izle. Maraşlı'nın, 17 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan en son bölümün de, Aziz'den, Necati'nin öz oğlu olduğunu öğrenen Savaş şoke olur. Aziz zamanında dna testi yaptırdığını ve emin olduğunu söyler. Necati'nin ağabeyi olmadığını öğrenen Savaş büyük bir ihanete uğradığını anlar. Savaş, Necati ile buluşur ve bu gerçeği söyler. Savaş, Necati'den nasıl intikamını alacaktır? Aziz ve İlhan'ı ne beklemektedir?

MARAŞLI 18. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Maraşlı son blüm full izle! ATV ekranlarının Pazartesi günleri heyecanla izlenen dizisi Maraşlı 18. bölüm de, Vicdan muhasebesi yaşayan Necati, Savaş'tan öz babasının Aziz olduğunu öğrenir ve bir şok daha yaşar. Aziz ve İlhan'ı kurtarmak için Maraşlı'dan yardım ister. Maraşlı bu teklifi kabul eder. Maraşlı, Savaş'ın evine giderek Aziz ve İlhan'a ulaşmak isterken Polis baskın yapar. Maraşlı tutuklanır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olamayacaktır.

17 Mayıs 2021 de yayınlanan Maraşlı 18. bölüm full izle ve Maraşlı son bölüm full izle ATV ve Youtube bağlantı linklerine haber16.com sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Maraşlı yeni bölümleri her Pazartesi akşamı saat 21:00 da ATV kanalında.


YORUMLAR

  • 0 Yorum