Reklam
Reklam

Maraşlı 1. bölüm izle (ilk bölüm)! ATV'nin yeni dizisi Maraşlı full tek parça izleyin!

Maraşlı 1. bölüm full izle. ATV'nin ekranlara yeni başlayan dizisi Maraşlı 1. bölüm yayınlandı. Maraşlı 1. bölüm bomba gibi ekrana gelirken, konusu ve oyuncularıyla bir hayli merak uyandırdı. Maraşlı 1. bölüm konusu ve olayların özeti haberimizde.

Maraşlı 1. bölüm izle (ilk bölüm)! ATV'nin yeni dizisi Maraşlı full tek parça izleyin!
Editör: Enes Bilgiç
12 Ocak 2021 - 23:50

Maraşlı 1. bölüm full izle. ATV'nin ekranlara yeni başlayan dizisi Maraşlı 1. bölüm yayınlandı. Maraşlı 1. bölüm bomba gibi ekrana gelirken, konusu ve oyuncularıyla bir hayli merak uyandırdı. Maraşlı 1. bölüm konusu ve olayların özeti haberimizde.

MARAŞLI 1. BÖLÜM İZLE

ATV de, 11 Ocak 2021 de yayınlanan MARAŞLI 1. BÖLÜM de, Maraşlı, Özel Kuvvetlerden ayrılan eski bir askerdir. Kendine bir sahaf dükkanı açarak hayatını hasta olan kızı Zeliş ile ilgilenerek ve kitap satarak geçirme kararı almıştır. 

MARAŞLI İLK BÖLÜM FULL İZLE

Maraşlı 1. bölüm tek parça izle! Merakla beklenen yeni dizi Maraşlı da, Ta ki bir gün dünyalar güzeli Mahur Türel, Maraşlı'nın sahaf dükkanından içeri girene kadar. Türkiye'nin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türel'in, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahur'un başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girer.

MARAŞLI 1. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Maraşlı full izle! Maraşlı dizisinin özetinde, Mahur'un istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlanır. Artık Mahur'un hayatı tehlikededir… 

MARAŞLI DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU VE KÜNYESİ

Burak Deniz : Maraşlı 
Maraşlı 1987 Maraş doğumlu eski bordo bereli Özel Kuvvetlerde yıllarca görev yapmış bir askerdir. Kızı Zeliş'in bir saldırıda yaralanması üzerine görevinden ayrılıp Zeliş'in bakımını üstlenmiştir. Kendisine bir sahaf açan Maraşlı sakin bir hayat yaşamaktadır.

Alina Boz : Mahur 
30'lu yaşlarında, güzel, zeki ve entellektüel bir kadındır. Fotoğraf sanatçısıdır. Kendi stüdyosu vardır. İstanbul'da doğmuş, iyi okullarda okumuş, iyi bir çevrede yetişmiş bir kızdır. Ailenin en küçüğü olmasına ve tek kız olmasına rağmen şımarıklığı ya da küstahlığı yoktur. Sadece kendine güveni vardır. Çünkü çocukluğunda iki abisiyle baş etmiştir. Belki adından sebep, melankoli sahibidir. Bazen kendini yalnız hisseder. Yalnız kalmayı da sever aslında.

Kerem Atabeyoğlu : Aziz Türel 
65 yaşındadır. Ailenin babasıdır. İş dünyasında saygın bir isimdir. Adanalı saygın bir ailenin oğlu olarak dünyaya geldikten sonra iyi bir eğitim almış ve genç¸ yaşlarında iş adamı olmuştur. Şimdi ise ülkenin en büyük özel havayolu şirketinin sahibidir. En çok kızı Mahur'a düşkündür.

Saygın Soysal : Savaş
40 yaşlarındadır. Yakışıklı, karizmatik, atletik vücutlu, yüksek zevkleri olan, zeki ve karanlık bir adamdır. En iyi puroyu, şarabı bilir. Damak tadına düşkündür, üstü başı zevklidir. Çoğunlukla siyah giyinir. Sanattan anlar. Xeroderma Pigmentosum, diğer adıyla EPP hastasıdır. Yani güneşe çıkamaz. Hayatını hep karanlık ortamlarda sürdürmek zorundadır, dışarı çıktığında çok dikkatli olur. Çünkü vücudu tepki göstermektedir. En belirgin özelliği bu hastalıktır. Güneşli havalarda kullandığı özel bir şemsiyesi vardır. Biriyle konuşurken sarf edilen önemli kelimeleri konuşma esnasında not defterine yazma huyu vardır.

Serhat Kılıç : Necati 
35 yaşındadır. İlhan'ın küçüğü, Mahur'un büyüğüdür. Entelektüel ve karizmatik bir adamdır her şeye rağmen. Serseri görünüşlüdür. Tam bir tutunamayan, ayrıca da alkoliktir. Sabah akşam durmadan elinde matarasıyla içmektedir.

Cemil Büyükdöğerli : İlhan 
41 yaşındadır. Aziz'in en büyük oğlu, Mahur'un abisidir. Şirketin yönetim kurulu başkanıdır. Tam bir işkoliktir. Çok iyi bir ticari zekası vardır. Şirketin bu derece büyümesinde hayati rolü vardır. Tüm vaktini ise ayırdığı için karısı Dilşad'a ve oğlu Oğuz'a yeterince ilgi gösteremez.

Rojda Demirer : Firuzan 
37 yaşındadır. Tam bir afettir. Sedef Hanım'ın aksine asil bir kadın değildir. Daha çok orta sınıf bir aileden gelmektedir. Hırsları vardır. Eğitimi yoktur. Cilvesi ve güler yüzüyle Aziz Bey'i kendine aşık etmeyi başarmıştır. Firuzan, Aziz'e iyi gelir. Lakin Aziz yaşı itibariyle Firuzan'ı her zaman mutlu etmeye muktedir değildir.

Melis İşiten : Dilşad 
35 yaşındadır. İlhan'ın karısıdır. Genç¸ yaşta evlenip hamile kalmıştır. Konservatuar mezunudur. İnce zevkleri olan klas bir kadındır. Kültürlü, entellektüel biridir. Son derece şık ve zariftir. Mahur'un ailede tek dertleşebildiği ve en iyi anlaştığı kişidir.

Cihan Yenici : Ozan 
39 yaşındadır. Türel Holding'in genel müdürüdür. İlhan'ın en yakın adamıdır. İlhan'la dostlukları çok eskiye dayanır. Aynı okulda okumuşlardır, o gençlik zamanlarında beraber takılmışlardır. Aralarında çok yaş farkı olmasa da Ozan'ın öz abisi gibidir İlhan. Ona hep destek olmuştur. Ozan da onu sever sayar.


YORUMLAR

  • 0 Yorum