Kütahya'da yaralı bulunan kulaklı orman baykuşu tedavi altına alındı

Son dakika 'ÇEVRE' kategorisinde yer alan habere göre; Kütahya'da yaralı olarak bulunan kulaklı orman baykuşu, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünce tedavi altına alındı.

Kütahya'da yaralı bulunan kulaklı orman baykuşu tedavi altına alındı
11 Haziran 2021 - 18:06 - Güncelleme: 11 Haziran 2021 - 18:06
Kütahya-Afyonkarahisar karayolu civarında Karayollarında çalışan bir işçi tarafından yaralı olarak bulunan kulaklı orman baykuşu, Doğa Koruma ve Milli Parklar Kütahya Şube Müdürlüğü ekiplerince tedavisinin yapılması için Kütahya Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine teslim edildi.
Kulaklı orman baykuşu tedavisinin ardından doğaya geri salınacak.

Haber Kaynağı : İhlas Haber Ajansı (İHA)


"Kütahya’da yaralı bulunan kulaklı orman baykuşu tedavi altına alındı" başlıklı son dakika haberi İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından "11.06.2021" tarihinde "ÇEVRE" haberlerine otomatik olarak eklenmiştir. Bu haberin içeriğinde "Haber16.com" editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans tarafından geldiği şekliyle yayınlanmıştır. "ÇEVRE" haberleri kategorisinde yer alan "Kütahya’da yaralı bulunan kulaklı orman baykuşu tedavi altına alındı" başlıklı haberlere ait yazı, fotoğraf ve video içeriklerinin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum