Kız arkadaşıyla birlikte, başkalarıyla cinsel ilişkiye giren polis memuru görevden atıldı

İngiltere'de polis memuru Nick Taylor, kız arkadaşı Eleanor Turner ile birlikte ilginç bir kazanç kapısı buldu. Evlerinde kadın ve erkeklerle saatliği 150 sterline ilişkiye giren çiftin yaptıkları ortaya çıkınca, polis memuru Taylor görevden uzaklaştırıldı.

Kız arkadaşıyla birlikte, başkalarıyla cinsel ilişkiye giren polis memuru görevden atıldı
20 Kasım 2020 - 16:17

Nick Taylor ve Eleanor Turner çifti, internet üzerinden cinselliği andıran fotoğraflar paylaşıp isteyen kişilerle evlerinde saatliği 150 sterline ilişkiye girdiklerini ve isteyen müşterilerin evlerine ekstra 40 sterlin karşılığında gideceklerini yazarak kendi reklamlarını yaptı.

Olayın polis ve sağlık yetkililerine intikal ettiğini duyan çift, sosyal medya hesaplarını kapatmalarına rağmen yetkililer, olay ile ilgili belge ve kanıtlara ulaştı.

İğrenç olaydan sonra bazı milletvekilleri emniyet yetkililerine bu durumu ciddi bir şekilde soruşturmaları için çağrıda bulundu.

West Midlands Emniyet Amirliği yaptığı açıklamada, emniyet teşkilatının saygınlığına zarar veren Taylor ve kız arkadaşının para karşılığında ilişkiye girdikleri bilgisine ulaşır ulaşmaz, polis memurunu görevden uzaklaştırdıklarını ve soruşturmayı tüm boyutlarıyla sürdürdüklerini söyledi.

Çift, sosyal medya hesaplarında müşterilerden büyük bir ilgi gördüklerini ve bazen taleplere yetişemediklerini söyledi.

Üst düzey bir emniyet yetkilisi, Taylor ve kız arkadaşının bu işi yıllardır yapıyor olabileceklerini ve sağlıkçı olan kız arkadaşının pandemi döneminde yabancılar ile ilişkiye girdikten sonra hastaneye gitmesinin başka insanların sağlığını tehlikeye attığını ve bunun sorumsuzluk olduğunu söyledi

Olayla ilgili soruşturmayı sürdüren bir müfettiş ise, Taylor ve kız arkadaşının müşteri ile ilişkiyi bitirdikten sonra ellerini yıkamaya gerek duymadan başka müşterilerle ilişkiye girdiklerini ileri sürdü

YORUMLAR

  • 0 Yorum