İşte Benim Stilim'in güzeli Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken ne hale geldi

Bir dönemin popüler yarışması 'İşte Benim Stilim' kibirli güzeli Azeri kökenli Sima Şerafettinova, 'Barbie' bebeğe benzemeye çalışırken bambaşka biri oldu.

İşte Benim Stilim'in güzeli Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken ne hale geldi
13 Nisan 2021 - 16:39
İşte Benim Stilim'in üçüncü sezonunda yarışan Azeri kökenli Sima Şerafettinova, programdan ayrılıp All Star'ın son haftalarında tekrar karşımıza çıkmıştı. Yarışmada sivri çıkışlarıyla dikkat çeken Şerafettinova, bir anda eleştiri oklarının hedefi haline geldi ve tüm çabasına rağmen finale kalamamıştı.

Yarışmada sivri çıkışlarıyla dikkat çeken Şerafettinova, bir anda eleştiri oklarının hedefi haline geldi ve tüm çabasına rağmen finale kalamamıştı. Beş yıldır Türkiye'de yaşayan ve 'Barbie' bebeğe benzemek için defalarca estetik yaptıran Azeri modelin, ameliyat sonrası Instagram sayfasında paylaştığı kareler sosyal medya kullanıcılarını şaşırttı.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Sima Şerafettinova'yı artık kimse tanıyamıyor. Eski haliyle şimdiki hali iki ayrı insan gibi. Sürekli güzelliğinin vurgulanmasını isteyen Sima Şerafettinova, kendisi hakkındaki eleştirileri kabul etmiyor.

Kendini çok sevdiğini söyleyen yarışmacı, neredeyse her bölüm fiziğinden kültürüne, her şeyinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Şerafettinova, böylelikle unutulmazlar arasına adını yazdırdı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum