Hadise, koronavirüsü atlattıktan sonra anksiyeteye yakalandı

Geçtiğimiz aylarda koronavirüse yakalanan Hadise, evinde gördüğü tedavinin ardından hastalığı atlatmıştı. Yılbaşında O Ses Türkiye programıyla ekrana gelen şarkıcı, çekimlarinde kamera arkasını vlog çekti. Çekimlerde dikkat çeken açıklamalarda bulunan Hadise, koronavirüsü atlatmasının ardından anksiyeteye yakalandığını açıkladı.

Hadise, koronavirüsü atlattıktan sonra anksiyeteye yakalandı
13 Ocak 2021 - 23:39
Reklam çekimlerinden fotoğraflarını paylaşan ünlü şarkıcı Hadise, "Çok yakında" notunu yazarken mor elbisesiyle göz kamaştırdı. Paylaşımın yoruma kapalı olması da dikkat çekti.

HASTALIK SÜRECİNİ ANLATTI
Şarkıcı Hadise, yılbaşı akşamı gerçekleşen 'O Ses Türkiye'nin kamera arkasını vlog çekti. Geçtiğimiz aylarda koronavirüse yakalanan şarkıcı, hastalık süresince yaşadıklarını da ilk kez anlattı.

"KORONAYI ATLATTIM AMA ANKSİYETE KALDI"
Korona endişesinin kendisinde anksiyete (kaygı bozukluğu) hastalığına yol açtığını söyleyen sanatçı, şunları söyledi:
"Benim için zor bir süreçti. Hastanelik olmadım. Bu süreci daha zor durumda hastanelerde geçiren insanları görünce şükrettim. 2 hafta kendi evimde tek başıma kaldım. 4 hafta boyunca öksürdüm. Başım çok fena ağrıdı. Kusmalarım çok oldu. 5. günümde tat ve koku almamaya başladım. Asıl beni mahveden korku oldu. Televizyonlarda sürekli izlediğimiz o kötü görüntüler beni panikletti. Endişeden anksiyete oldum. Öksürük geçmiyor. Acaba sesimi etkileyecek mi, şarkı söyleyebilecek miyim? şeklinde kafamda deli sorular vardı. Neyse ki koronayı atlattım. Ama anksiyete kaldı."

YORUMLAR

  • 0 Yorum