Güzel modelin 1 haftası koronayla kabus gibi geçti

Bir dönem Beşiktaş forması giyen giyen Kevin-Prince Boateng'in model eşi Melissa Satta, koronavirüse yakalandığını duyurdu. güzel model, koronavirüsten dolayı bir hafta yataktan kalkamadığını ve sürecin kabus gibi geçtiğini söyledi.

Güzel modelin 1 haftası koronayla kabus gibi geçti
20 Kasım 2020 - 11:33

İtalyan Corriere della Sera'ya açıklamalarda bulunan Satta, virüsün kendisini nasıl etkilediğini tüm detaylarıyla anlattı.

Hem kendisinin hem de oğlu Maddox'un şu an iyi durumda olduğunu belirten Satta, "Ancak yine de virüsün ciddi bir sorun olduğunu kabul etmeliyim. "

Benim gibi 34 yaşında da olsan koronavirüs ile normal bir grip gibi karşılaşacağının garantisi yok. Ne yazık ki benim için de öyle değildi" dedi.

"BAYILMAMAK İÇİN BİR HAFTA YATAKTAN KALKMADIM"
Virüsün bulaşıcılık etkisine çok şaşırdığını söyleyen başarılı model, "Bu durum bana inanılmaz geldi."

"Çünkü ben her sabah çok yoğun antrenman yapan birisiyim ve sürekli enerji doluyum ancak geçtiğimiz pazartesi akşamı ateşim 39'a çıktı."

"Kendimi o kadar yorgun hissediyordum ki bayılma riskini göze almamak için bir hafta yataktan kalkmadım. Sonrasında göğsümde yanma ve öksürük oluştu. Pek çok insanın söylediği gibi basit bir etki değildi" şeklinde konuştu.

VİRÜSÜ YENDİ VE UYARDI: NASIL ETKİLEYECEĞİNİ BİLMİYORUZ
Dün akşam sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Satta hayranlarına müjdeli haberi verdi ve oğlu Maddox'la birlikte son testlerinin negatife döndüğünü duyurdu.

Takipçilerine uyarılarda bulunmayı ihmal etmeyen güzel model, "Dikkatli olun çünkü vücudumuzu nasıl etkileyebileceğini bilmiyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum