Gemlik Belediye Başkanı'ndan 'yasak aşk' itirafı: İnsan kuldur, şaşar - Bursa Haberleri

 Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, son günlerde medyada yer alan ilişkisi ve doğan çocuğu ile alakalı açıklama yaptı. Özel hayat üzerinden belediye yönetimine ve partisine saldırı olmasını kabul edemeyeceğini belirten Belediye Başkanı ‘’Ailemden özür dilerim’’ dedi. 

Gemlik Belediye Başkanı'ndan 'yasak aşk' itirafı: İnsan kuldur, şaşar - Bursa Haberleri
07 Nisan 2021 - 17:33
KONU YARGIRDA
Sertaslan, hakkında çıkan iddialar ile alakalı basın mensupları ile bir araya geldi. Sertaslan ‘’Burada bu konuşmayı yapmak zorunda kalmış olmak benim için çok zor. Ne bu ne pişkinlik dedirtmek gibi bir niyetim var ne de basına konu edildiği haliyle kötü adam profili bana ait değil. 

Konu yargıda ve gizlilik kararı var. Bu ilk ve son konuşmam olacak. Yargının verdiği karar neticesinde herkes hak ettiğini yaşayacak. Haber özgürlüğü yerine iş siyasetçiyi linç kampanyasına taşınınca iki kelime söylemek zorundayım. Kimseyi kandırmadım. İki yetişkinin karşılıklı hatasıdır bu yaşadığım. Özel hayatının gizliliği lafına sığınmıyorum. 

Tek özür dilemem gereken kurum aile kurumumdur. Ailem bir an olsun beni yalnız bırakmadı. Eşim ve çocuklarım çok şükür hep arkamda. Yargıdan çıkacak sonuç boynumuzun borcu olacaktır. Kimseyi sokakta, aç bırakmadım. Beni zorda bırakmak adına yaptıkları her yayın aslında bu memlekete önemli hizmetler verebilecek çocuklarıma ve hiç günahı olmayan ailemize yöneliyor. Bu konuda söyleyeceklerim bu kadar. Bu benim ilk ve son konuşmam. İnsan beşer kuldur, şaşar. Affedilmeye muhtaç olduğu anlar vardır. Bana böyle bakın ve lütfen böyle değerlendirin. İzin verin memlekete hizmete arkadaşlarımla devam edeyim’’ şeklinde konuştu. Sorulara da cevap veren Sertaslan, konuyu daha önce CHP Genel Merkezi ile de görüştüğünü ifade etti.
Kaynak;GemlikGündem

YORUMLAR

  • 0 Yorum