Fatsa'da beton yol çalışmaları sürüyor

ORDU (İHA) – Ordu'nun Fatsa Belediyesi tarafından ilçe genelinde başlatılan beton yol çalışmaları devam ediyor.Fatsa Belediyesi tarafından ilçe genelinde başlatılan beton yol...

Fatsa'da beton yol çalışmaları sürüyor
07 Mayıs 2021 - 12:20 - Güncelleme: 07 Mayıs 2021 - 12:20
ORDU (İHA) – Ordu'nun Fatsa Belediyesi tarafından ilçe genelinde başlatılan beton yol çalışmaları devam ediyor.

Fatsa Belediyesi tarafından ilçe genelinde başlatılan beton yol çalışmaları, kentin çeşitli noktalarında devam ediyor. Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar şehir merkezinden Fatsa-Aybastı yoluna ulaşım noktasında alternatif bir yol olan Hamlık Mahallesi Sıvazlar sokakta bulunan beton yol çalışmasını yerinde inceledi.

Başkan İbrahim Etem Kibar, mahallede toplamda 1 buçuk kilometreye ulaşan beton yol çalışmasının, şehrin ana trafiğine rahat nefes aldıracağını belirtti. Başkan Kibar, "Vatandaşlarımızı şehir merkezinden Şerefiye ve Hamlık Mahallesi'nden Aybastı yoluna da indirebilecek alternatif bir grup yolu çalışması yapıyoruz. Beton yol çalışmamızı burada inşallah Ramazan bayramına kadar tamamlamayı hedefliyoruz" dedi.

Mahalle Muhtarı Şenel Ateşli ise de yaklaşık yapılacak olan beton yolun trafiği rahatlatacağını be konforu arttıracağını ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür etti.
İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum