EDHO 199. bölüm fragmanı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV YouTube

EDHO 199. bölüm fragmanı izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 15 Haziran 2021 Salı akşamı yayınlanması beklenen EDHO 199. bölüm de neler yaşanacak şimdiden merak ediliyor. Yavaş yavaş finale doğru giden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı hakkındaki son gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz.

Editör: Enes Bilgiç
08 Haziran 2021 - 22:48 - Güncelleme: 08 Haziran 2021 - 23:18
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır? ATV'nin sevilen dizisi EDHO 199. bölümle ilgili fragman, tanıtım yayınlandı mı? 15 Haziran 2021 tarihinde yayınlanması beklenen EDHO 199. yeni bölüm de neler yaşanacak? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 199. bölüm gelişmeleri haberimizde olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 199. BÖLÜM FRAGMANI

EDHO 199. bölüm fragmanı ATV de yayınlandığı gibi hemen sayfamızda olacaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı aynı zaman da Youtube videosu da haberimizde yer alacaktır. 

EDHO 199. BÖLÜM FRAGMANI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 199. bölüm, gelecek hafta (15 Haziran 2021) Salı günü saat 21:00 da ATV ekranlarında olacaktır.

EDHO 199. SON BÖLÜM DE NELER YAŞANDI? İŞTE EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM ÖZETİ;
Hızır Çakırbeyli, gelini Didem ve dostu Haşmet Façalı'nın ölümünün arkasındaki isim olan Rıdvan ve ailesini bir bir avlamaya başlar. Verdiği savaştan kayıplarına rağmen galip çıkmaya kararlı olan Hızır Çakırbeyli, kardeşi İlyas Çakırbeyli ve aile dostu Behzat Façalı'nın da yardımıyla Rıdvan'ı ve çocuklarını yakalar. Rıdvan'ın son bir hamleyle Ortadoğu'da enerji şirketlerinin güvenlik işlerini yapan Savaş'tan yardım istemesi ise Hızır Çakırbeyli ve dostlarına yeni bir düşman kazandırır. Hızır Çakırbeyli yeni düşmanı Savaş'la verdiği mücadelede en yakınındaki isimler tehlikeye girer. Sevdiklerini ve dostlarını korumak için her şeyi yapan Hızır Çakırbeyli, bu uğurda kendi canını da vermeye hazırdır. Hızır Çakırbeyli'nin bu mücadelesinde en büyük destekçisi de yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Şahin Ağa'nın yardımıyla kendi ayakların üzerinde duran Kimsesiz Doğan'ın desteğiyle de sokaklarını babası olan Alpaslan Çakırbeyli, yıllar önce rahmetli babasının da düştüğü yol ayrımında Kimsesiz Doğan'ın telkinleriyle yönünü bulmaya hazırdır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum