EDHO 198. bölüm izle (son bölüm full), Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölüm izle tek parça, ATV, YouTube

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 198. bölüm full izle. ATV kanalının Salı akşamları reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son bölüm de (bu akşam), Hızır Çakırbeyli, gelini Didem ve dostu Haşmet Façalı'nın ölümünün arkasındaki isim olan Rıdvan ve ailesini bir bir avlamaya başlar. EDHO 198. bölüm ATV, Youtube son bölüm full izle linki haber16.com da.

EDHO 198. bölüm izle (son bölüm full), Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölüm izle tek parça, ATV, YouTube
Editör: Enes Bilgiç
08 Haziran 2021 - 22:37 - Güncelleme: 09 Haziran 2021 - 02:36

EDHO 198. bölüm full izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 198. son bölümün de yaşananalar, Verdiği savaştan kayıplarına rağmen galip çıkmaya kararlı olan Hızır Çakırbeyli, kardeşi İlyas Çakırbeyli ve aile dostu Behzat Façalı'nın da yardımıyla Rıdvan'ı ve çocuklarını yakalar. Rıdvan'ın son bir hamleyle Ortadoğu'da enerji şirketlerinin güvenlik işlerini yapan Savaş'tan yardım istemesi ise Hızır Çakırbeyli ve dostlarına yeni bir düşman kazandırır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 198. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölüm de, Hızır Çakırbeyli yeni düşmanı Savaş'la verdiği mücadelede en yakınındaki isimler tehlikeye girer. Sevdiklerini ve dostlarını korumak için her şeyi yapan Hızır Çakırbeyli, bu uğurda kendi canını da vermeye hazırdır. Hızır Çakırbeyli'nin bu mücadelesinde en büyük destekçisi de yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) SON BÖLÜM FULL İZLE

EDHO 198. bölüm de, Şahin Ağa'nın yardımıyla kendi ayakların üzerinde duran Kimsesiz Doğan'ın desteğiyle de sokaklarını babası olan Alpaslan Çakırbeyli, yıllar önce rahmetli babasının da düştüğü yol ayrımında Kimsesiz Doğan'ın telkinleriyle yönünü bulmaya hazırdır.

8 Haziran 2021 Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 198. bölüm full izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm full izle, ATV ve Youtube bağlantı linkleri haberimizde.


YORUMLAR

  • 0 Yorum