Reklam
Reklam

EDHO 160. bölüm - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. bölüm (son bölüm izle) - 17 Mart 2020 - ATV

EDHO 160. bölüm izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. bölüm de (son bölüm) bu akşam, Hiç vakit kaybetmeden ablalarının intikamını almak için harekete geçen Bicolar, ölümün eşiğinden henüz dönen Boran'a kaderden kaçış olmadığını gösterirler. ATV'nin her Salı izlenme rekorları kıran fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 160. son bölüm full izleyebilir EDHO 160. yeni bölümle ile ilgili tüm gelişmeleri haber16.com dan takip edebilirsiniz.

EDHO 160. bölüm - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. bölüm (son bölüm izle) - 17 Mart 2020 - ATV
Editör: Enes Bilgiç
17 Mart 2020 - 22:08 - Güncelleme: 18 Mart 2020 - 00:38

EDHO 160. bölüm izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. bölüm de (son bölüm)  bu akşam, Hiç vakit kaybetmeden ablalarının intikamını almak için harekete geçen Bicolar, ölümün eşiğinden henüz dönen Boran'a kaderden kaçış olmadığını gösterirler. ATV'nin her Salı izlenme rekorları kıran fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 160. son bölüm full izleyebilir EDHO 160. yeni bölümle ile ilgili tüm gelişmeleri haber16.com dan takip edebilirsiniz.

EDHO 160. BÖLÜM

EDHO 160. bölüm izle : EDHO 160. yeni bölüm de bu akşam, Hiç vakit kaybetmeden ablalarının intikamını almak için harekete geçen Bicolar, ölümün eşiğinden henüz dönen Boran'a kaderden kaçış olmadığını gösterirler. Boran, onunla ölüme gitmeye razı olan dostlarının önünde kendini siper ederek son nefesini verir. Kardeş gibi gördükleri Boran'ı kaybeden İlyas ve Behzat'ı dizginlemek artık mümkün olmayacaktır. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) FULL TEK PARÇA İZLE

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 160. BÖLÜM

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. bölüm izle: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. yeni bölüm de bu hafta, Hızır'ın Boran ile ilgili kararını öğrenen herkes bir nebze olsun nefes alabilmişken kara haber tez yayılır. Bu habere en çok üzülecek olan kişi ise kuşkusuz hastanede yattığı için "babam" dediği adamın ölürken yanında olamayan Tekin olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) SON BÖLÜM

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son bölüm izle: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 160. son bölüm de, Son hamleden sonra düşmanları Hızır'ın güç kaybetmeye devam ederek yıkılacağını düşünürken unuttukları önemli bir şey vardır. Hızır Çakırbeyli her darbeden sonra biraz daha güçlenir ve daha büyük bir hırsla ayağa kalkar. Nitekim yine öyle olacaktır. Hızır'ın talimatına göre Boran, onu öldürenlerden önce toprağa girmeyecek, Bicoların saklandığı deliği bulmak için gerekirse her taşın altına bakılacaktır. 

EŞKIYA 160. BÖLÜM

Eşkıya 160. bölüm izle: Eşkıya 160. bölüm full izle: Altan, Çakırbeylilerle ilgili en başta planladığını başarmış, masayı bölüp parçalamış, yönetmek içinse kolları sıvamıştır. Çıkardığı savaşı en gerisinden izleyen Altan, Hızır'ın Köksal'ı öldürmesiyle birlikte, patlamaya hazır bir bomba gibi ortalarda dolaşan Volkan'ın pimini çekip hedefine fırlatacaktır. 

17 Mart 2020 tarihinde ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 160. son bölüm full izleyebilir, Eşkıya 160. yeni bölüm ile ilgili tüm gelişmeleri haber16.com dan takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum