Denizli 'Deneyimden Geleceğe E-İhracat Liderler Buluşması' için gün sayıyor

Son dakika 'EKONOMİ' kategorisinde yer alan habere göre; Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) öncülüğünde organize edilen "Deneyimden Geleceğe E-İhracat Liderler Buluşması" için hazırlıklar tamamlandı.

Denizli 'Deneyimden Geleceğe E-İhracat Liderler Buluşması' için gün sayıyor
10 Haziran 2021 - 13:44
Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) öncülüğünde organize edilen “Deneyimden Geleceğe E-İhracat Liderler Buluşması” etkinliği 15 Haziran 2021 Perşembe günü 13.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Erikoğlu’nun açılış konuşmasını yapacağı programa e-ihracat sektörünün marka isimleri konuşmacı olarak katılım sağlayacak.
Konuşmalardan sonra yapılacak olan yuvarlak masa toplantılarında tecrübe ve bilgi paylaşımı yapılacak.

Haber Kaynağı : İhlas Haber Ajansı (İHA)


"Denizli ‘Deneyimden Geleceğe E-İhracat Liderler Buluşması’ için gün sayıyor" başlıklı son dakika haberi İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından "10.06.2021" tarihinde "EKONOMİ" haberlerine otomatik olarak eklenmiştir. Bu haberin içeriğinde "Haber16.com" editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans tarafından geldiği şekliyle yayınlanmıştır. "EKONOMİ" haberleri kategorisinde yer alan "Denizli ‘Deneyimden Geleceğe E-İhracat Liderler Buluşması’ için gün sayıyor" başlıklı haberlere ait yazı, fotoğraf ve video içeriklerinin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum