Çukur 121. bölüm izle son bölüm full tek parça 22 Mart 2021 SHOW TV YouTube! Yamaç ile Vartolu karşı karşıya geliyor!

Çukur 121. bölüm full izle. SHOW TV nin Pazartesi akşamları reyting rekorları kıran dizisi Çukur 121. bölüm de yine heyecan dorukta. Çukur'un yayınlanan son bölümün de, Yamaç’ın hamlesiyle büyük bir darbe alan Amca, Yamaç’a yardım eden herkesi cezalandırmak için harekete geçecek. Çukur 121. bölüm full tek parça (izle) yayınlanan yeni bölüm de, Çukur’da hem de Koçovalı ailesinde taşları yerinden oynatacak. Sizde Çukur son bölüm full tek parça (izle) izlemek için haber16.com takipte kalınız.

Editör: Enes Bilgiç
22 Mart 2021 - 23:43 - Güncelleme: 23 Mart 2021 - 00:33

Çukur 121. bölüm full izle. (Çukur 4. Sezon 29. Bölüm) SHOW TV nin Pazartesi akşamları reyting rekorları kıran dizisi Çukur 121. bölüm de yine heyecan dorukta. Çukur'un yayınlanan son bölümün de, Yamaç’ın hamlesiyle büyük bir darbe alan Amca, Yamaç’a yardım eden herkesi cezalandırmak için harekete geçecek. Çukur 121. bölüm full tek parça (izle) yayınlanan yeni bölüm de, Çukur’da hem de Koçovalı ailesinde taşları yerinden oynatacak. Sizde Çukur son bölüm full tek parça (izle) izlemek için haber16.com takipte kalınız.

ÇUKUR 121. BÖLÜM İZLE SHOW TV FULL (TIKLAYINIZ)

Çukur 121. bölüm de, Yamaç ve Efsun’un yüzleşmesi duygu dolu anlar yaşatırken Akın’ın gizemli hamlesi ise merak uyandıracak. Amca ve Yamaç arasındaki çekişme Vartolu ile Yamaç’ı karşı karşıya getirecek. Çukur 121. bölüm full tek parça izle!

ÇUKUR SON BÖLÜM FULL İZLE
Çukur son bölüm izle! (Çukur 4. Sezon 29. son Bölüm full izle) 22 Mart 2021 de SHOW TV ekrana gelen Çukur son bölüm de, Yamaç’ın hamlesiyle büyük bir darbe alan Amca, Yamaç’a yardım eden herkesi cezalandırmak için harekete geçecek. Bu durum hem Çukur’da hem de Koçovalı ailesinde taşları yerinden oynatacak. Çukur son bölüm full tek parça (izle) yayınında, Yamaç ve Efsun’un yüzleşmesi duygu dolu anlar yaşatırken Akın’ın gizemli hamlesi ise merak uyandıracak. Amca ve Yamaç arasındaki çekişme Vartolu ile Yamaç’ı karşı karşıya getirecek. Çukur dizisi 121. bölüm full haber16.com dan izleyin!

YORUMLAR

  • 0 Yorum