Çanakkale Boğazı'nda müsilaj temizliği 4'üncü gününde devam ediyor

Son dakika 'ÇEVRE' kategorisinde yer alan habere göre; Marmara Denizi ve Çanakkale Boğazı'ndaki müsilaj (deniz salyası) ile mücadele kapsamında deniz temizleme çalışmaları 4'üncü gününde de devam ediyor.

Çanakkale Boğazı'nda müsilaj temizliği 4'üncü gününde devam ediyor
11 Haziran 2021 - 12:15 - Güncelleme: 11 Haziran 2021 - 12:15
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde başlatılan Marmara Denizi Eylem Planı çerçevesinde Marmara Denizi’nden Kuzey Ege’ye kadar ilerleyen müsilaja karşı geçtiğimiz salı günü temizlik seferberliği başlatılmıştı. Denizlerin müsilajdan temizlenmesi için bugün de Yat Limanı’nda çalışmalar sürüyor. Su motorları ve belediyeye ait vidanjörler ile liman içinde su üzerinde biriken beyaz ve yapışkan tabaka çekiliyor.

Haber Kaynağı : İhlas Haber Ajansı (İHA)


"Çanakkale Boğazı’nda müsilaj temizliği 4’üncü gününde devam ediyor" başlıklı son dakika haberi İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından "11.06.2021" tarihinde "ÇEVRE" haberlerine otomatik olarak eklenmiştir. Bu haberin içeriğinde "Haber16.com" editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans tarafından geldiği şekliyle yayınlanmıştır. "ÇEVRE" haberleri kategorisinde yer alan "Çanakkale Boğazı’nda müsilaj temizliği 4’üncü gününde devam ediyor" başlıklı haberlere ait yazı, fotoğraf ve video içeriklerinin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum