BURSEM'de yeni dönem başvuruları başladı

Son dakika 'EĞİTİM' kategorisinde yer alan habere göre; Burhaniye Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi (BURSEM) yeni dönem kayıtlarını almaya başladı. Burhaniye'de özellikle ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ücretsiz, gelir durumuna göre ise çok cüzi bir ücretle eğitimler veren BURSEM'de 2021-2022 eğitim öğretim yılı kayıtları 5.ten 12. Sınıfa kadar tüm sınıflarda ön başvurular 7 Haziran itibariyle başladı.

BURSEM'de yeni dönem başvuruları başladı
10 Haziran 2021 - 08:32 - Güncelleme: 10 Haziran 2021 - 08:32
Merkezde öğrencilerin okul derslerine takviye amaçlı derslerin yanında LGS ve YKS hazırlık kursları ve aylık deneme sınavları ile öğrenciler sınavlara hazırlanıyorlar. Başvuru için : 3 adet vesikalık fotoğraf, öğrenci belgesi, anne-baba çalışıyorsa gelir belgesi, maaş bodrosu veya SSK hizmet dökümü (Çalışmadığına dair belge yeşil kart belgesi, vb.) ve Burhaniye’de oturduğuna dair ikametgah belgesi yeterli oluyor. Başvurular incelendikten sonra kesin kayıt yapılarak yeni eğitim öğretim döneminde kurslar başlayacak. Mahkeme Mahallesi Şükrü Derin Cad.No: 12 (Belediye Hizmet Binası Arkası)’de hizmet veren BURSEM’de başvuruların hafta içi her gün 10.00-17.00 saatleri arasında alındığı açıklandı.

Haber Kaynağı : İhlas Haber Ajansı (İHA)


"BURSEM’de yeni dönem başvuruları başladı" başlıklı son dakika haberi İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından "10.06.2021" tarihinde "EĞİTİM" haberlerine otomatik olarak eklenmiştir. Bu haberin içeriğinde "Haber16.com" editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans tarafından geldiği şekliyle yayınlanmıştır. "EĞİTİM" haberleri kategorisinde yer alan "BURSEM’de yeni dönem başvuruları başladı" başlıklı haberlere ait yazı, fotoğraf ve video içeriklerinin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum