Bilim merkezi özel idareye devredildi

Son dakika 'BİLİM VE TEKNOLOJİ' kategorisinde yer alan habere göre; Düzce Belediye Meclisi Haziran ayı ikinci oturumunda 10 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Bilim merkezi özel idareye devredildi
11 Haziran 2021 - 19:08 - Güncelleme: 11 Haziran 2021 - 19:08
Düzce Belediye Meclisi’nin 2021 yılı Haziran ayı ikincisi toplantısı yapıldı. Belediye Meclis Başkan Vekili Mesut Sancaklı başkanlığında yapılan toplantıda birinci oturumda komisyonlara havale edilen 10 gündem maddesi oylandı.
Meclisin en dikkat çekici maddelerinden biri olan Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Sosyal Yaşam Merkezi’nin Bilim Merkezi yapılması için İl Özel İdare’sine tahsis edilmesi oldu. Kararın ardından Bilim Merkezinde Düzceli çocukların bilim ve teknoloji ile buluşmasının önünün açılması sağlandı.
Gündemde görüşülecek başka konu olmadığından toplantı sona erdi.

Haber Kaynağı : İhlas Haber Ajansı (İHA)


"Bilim merkezi özel idareye devredildi" başlıklı son dakika haberi İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından "11.06.2021" tarihinde "BİLİM VE TEKNOLOJİ" haberlerine otomatik olarak eklenmiştir. Bu haberin içeriğinde "Haber16.com" editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans tarafından geldiği şekliyle yayınlanmıştır. "BİLİM VE TEKNOLOJİ" haberleri kategorisinde yer alan "Bilim merkezi özel idareye devredildi" başlıklı haberlere ait yazı, fotoğraf ve video içeriklerinin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum