Başkan Serkan Acar, öğrencilerin proje heyecanına ortak oldu

Son dakika 'BİLİM VE TEKNOLOJİ' kategorisinde yer alan habere göre; İzmir'in Aliağa ilçesindeki Atatürk Ortaokulu öğrencileri, açılan bilim fuarında projelerini sergilerken, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar da öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Başkan Serkan Acar, öğrencilerin proje heyecanına ortak oldu
09 Haziran 2021 - 17:05 - Güncelleme: 09 Haziran 2021 - 17:05
TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı kapsamında Aliağa’daki Atatürk Ortaokulu öğrencileri, projelerini sergiledi. Öğrencilerin bilimsel bakış açısı edinebilmeleri, sunum becerilerinin gelişmesi ve proje yapma aşamalarını kavrayabilmeleri amacıyla düzenlenen fuarda, toplam 79 öğrenci birbirinden değerli projelerini katılımcılarla paylaştı. Fuarda 25 projenin 9’u araştırma, 7’si inceleme, 9’u tasarım projesi olarak yer aldı. Fuarda 19 danışman öğretmen görev yaptı.
Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar da, öğrencilerin araştırma, tanıtım, yazılım, bilişim ve daha birçok alanda hazırladığı projeleri inceledi. Sınıfları tek tek gezen Başkan Serkan Acar, proje sahibi öğrencilerden de projeler hakkında bilgi aldı.
Her birinin çok değerli çalışmalar olduğunu belirten Başkan Serkan Acar, öğrencileri başarılı çalışmalarından ötürü tebrik ederek başarılar diledi.

Haber Kaynağı : İhlas Haber Ajansı (İHA)


"Başkan Serkan Acar, öğrencilerin proje heyecanına ortak oldu" başlıklı son dakika haberi İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından "09.06.2021" tarihinde "BİLİM VE TEKNOLOJİ" haberlerine otomatik olarak eklenmiştir. Bu haberin içeriğinde "Haber16.com" editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans tarafından geldiği şekliyle yayınlanmıştır. "BİLİM VE TEKNOLOJİ" haberleri kategorisinde yer alan "Başkan Serkan Acar, öğrencilerin proje heyecanına ortak oldu" başlıklı haberlere ait yazı, fotoğraf ve video içeriklerinin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum