Başkan Özlü vatandaş ve esnafla fikir alışverişini sürdürüyor

Son dakika 'POLİTİKA' kategorisinde yer alan habere göre; Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, ilçede yaşayan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Özlü vatandaş ve esnafla fikir alışverişini sürdürüyor
11 Haziran 2021 - 14:58 - Güncelleme: 11 Haziran 2021 - 14:58
İçişleri Bakanlığı’nın genelgesiyle 1 Haziran’dan itibaren uygulanmaya başlanan “Kademeli Normalleşme” sonrası Belediye Başkanı Yasin Özlü, ilçe halkıyla her fırsatta bir araya gelerek hasret gideriyor. İlçenin her mahallesinde esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Özlü, vatandaşlarla da hasbihal ederek istek, talep ve önerilerini dinledi. Korona virüs salgını süresince ilçe halkının her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Özlü, sohbet ettiği vatandaşlara çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Haber Kaynağı : İhlas Haber Ajansı (İHA)


"Başkan Özlü vatandaş ve esnafla fikir alışverişini sürdürüyor" başlıklı son dakika haberi İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından "11.06.2021" tarihinde "POLİTİKA" haberlerine otomatik olarak eklenmiştir. Bu haberin içeriğinde "Haber16.com" editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans tarafından geldiği şekliyle yayınlanmıştır. "POLİTİKA" haberleri kategorisinde yer alan "Başkan Özlü vatandaş ve esnafla fikir alışverişini sürdürüyor" başlıklı haberlere ait yazı, fotoğraf ve video içeriklerinin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum