Bakan Muş, ABD Büyükelçisi Satterfield ile görüştü

Son dakika 'POLİTİKA' kategorisinde yer alan habere göre; Ticaret Bakanı Mehmet Muş, ABD'nin Ankara Büyükelçisi David Michael Satterfield'ı kabul etti.

Bakan Muş, ABD Büyükelçisi Satterfield ile görüştü
11 Haziran 2021 - 12:03 - Güncelleme: 11 Haziran 2021 - 12:03
Ticaret Bakanı Mehmet Muş, ABD Ankara Büyükelçisi David Michael Satterfield’ı kabul etti. İkili ticaret yatırımları ve potansiyel işbirliği alanlarının ele alındığı görüşmede, ticari alandaki güncel gelişmeler de konuşuldu. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “ABD Büyükelçisi David M. Satterfield ile bakanlığımızda ikili ticaretimiz, yatırımlar ve potansiyel işbirliği alanlarına ilişkin verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Görüşmemizde ticari ilişkilerimizdeki güncel gelişmeleri de ele aldık” ifadelerine yer verildi.

Haber Kaynağı : İhlas Haber Ajansı (İHA)


"Bakan Muş, ABD Büyükelçisi Satterfield ile görüştü" başlıklı son dakika haberi İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından "11.06.2021" tarihinde "POLİTİKA" haberlerine otomatik olarak eklenmiştir. Bu haberin içeriğinde "Haber16.com" editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans tarafından geldiği şekliyle yayınlanmıştır. "POLİTİKA" haberleri kategorisinde yer alan "Bakan Muş, ABD Büyükelçisi Satterfield ile görüştü" başlıklı haberlere ait yazı, fotoğraf ve video içeriklerinin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum