Arıza fragmanı 12. Bölüm Show TV de yayınlandı mı? Arıza 12. Bölüm fragmanı izle, YouTube (Arıza 12. Yeni bölüm ilk sahne fragmanı)

Arıza fragmanı izle 12 bölüm! Arıza 12. Bölüm fragmanı izle, SHOW TV nin sevilerek izlenen dizisi ARIZA’nın 12. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır? Arıza 12. Bölüm ilk sahne (fragmanı) gösterime girdi mi? Arıza fragmanı bu akşam yayınlanan yeni bölüm (son bölüm) bittikten hemen sonra yayınlanması bekleniyor. Peki bu akşam yayınlanma eğer Arıza 12. Yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır? Bu sorunun cevabı da haberimizin detayında… İşte merak edilen Arıza 12. Bölüm fragmanı haberimizde...

Editör: Enes Bilgiç
22 Kasım 2020 - 23:40 - Güncelleme: 24 Kasım 2020 - 23:08

Arıza 12. Bölüm fragmanı izle. Arıza 12. Yeni bölüm fragmanı nda neler olacak? Burak Ersoylu’yu tahtından eden Ali Rıza artık yep yeni bir yolda ilerliyor… Arıza 12. Bölüm fragmanı YouTube izlemesi ve Arıza 12. Bölüm fragmanı Show TV izlemesini görebilir miyiz? İşte Arıza 12. Bölüm ilk sahne fragmanı ile ilgili gelişmeler… Bir tarafta sevdiği, diğer tarafta intikamı… Haşmet ağa da artık Ali Rıza nın Halide den uzak kalmasını söylüyor. Haşmet ağa ise Ali Rıza ile Halide arasındaki ilişkiyi çözmüş durumda…  Arıza’ya karşı hisleri ön plana çıkmaktadır.

ARIZA 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

Arıza 12. Bölüm fragmanı (izle) yayınlandı mı? SHOW TV kanalında her bölümü merakla izlenen ve her yeni bölüm fragmanı da merakla beklenen dizisi ARIZA 12.yeni bölüm fragmanı yayınlandığı gibi şuan bulunduğumuz sayfa da güncellenecektir. Arıza geçen bölüm de Burak, Ali Rıza nın itibarını yok etmek için kurduğu tuzakla Ali Rıza’yı bir bilinmezin içine çekmeye çalışmaktadır..  Siz de Arıza 12. Son bölüm fragmanı izlemek için haberimizde kalmaya devam ediniz…

ARIZA 12. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Arıza fragmanı 12. Bölüm de, Ali Rıza, Halide ve ailesini neler bekliyor! Ali Rıza girdiği bu yolda kendisine dayatılan tercihlere boyun eğecek mi? Halide’den vazgeçecek mi? Murat Ersoylu’nun Ali Rıza’nın arkasındaki gücün kim olduğunu araştırma görevi nasıl sonuçlanacak… Gelecek bölüm de bu soruların cevabını arıyor olacağız. Arıza 12. Bölüm (fragmanı), tüm heyecanı, aksiyonu ve yepyeni bölümüyle 29 Kasım 2020 Pazar günü SHOW TV de kanalında.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum