Arıza 7. bölüm izle (son bölüm full) - Arıza full izle tek parça! 25 Ekim 2020 - Show TV

Arıza 7. bölüm izle! Arıza 8 bölüm full izle! Arıza 25 Ekim 2020 de yayınlanan Arıa 7. son bölüm de, Ali Rıza ise Burak’ın sakladığı silahların peşine düşer ve sonunda silahlara ulaşır. Ama Burak’ın da Ali Rıza için hazırladığı acımasız bir sürprizi vardır. Burak ise konsorsiyum toplantısında vadettikleriyle dikkatleri üzerine çeker ve Burak için konsorsiyum da koltuk sahibi olma şansı doğar. Arıza dizisi haber16.com da.

Arıza 7. bölüm izle (son bölüm full) - Arıza full izle tek parça! 25 Ekim 2020 - Show TV
Editör: Enes Bilgiç
25 Ekim 2020 - 23:55 - Güncelleme: 26 Ekim 2020 - 00:34

Arıza 7. bölüm izle! Arıza 7 bölüm full izle! Arıza 25 Ekim 2020 de yayınlanan Arıa 7. son bölüm de, Ali Rıza ise Burak’ın sakladığı silahların peşine düşer ve sonunda silahlara ulaşır. Ama Burak’ın da Ali Rıza için hazırladığı acımasız bir sürprizi vardır. Salman’ın karşısında güç durumda kalan Ali Rıza ve Haşmet’i, Burak yaptığıyla şaşırtır. .Arıza dizisi haber16.com da. 

ARIZA 7. BÖLÜM FULL İZLE

Arıza 7. bölüm de bu akşam, Ali Rıza ilk olarak Burak’ın depodan silahları nasıl çaldığının peşine düşer. Burak ise konsorsiyum toplantısında vadettikleriyle dikkatleri üzerine çeker ve Burak için konsorsiyum da koltuk sahibi olma şansı doğar. Ali Rıza ise gerçekleşmeyen sevkiyatın sorumlusu olarak Burak’ı görmektedir. Ali Rıza ilk olarak Burak’ın depodan silahları nasıl çaldığının peşine düşer Arıza 7. bölüm tek parça izle!

ARIZA SON BÖLÜM FULL İZLE

Arıza son bölüm izle! Arıza 25 Ekim 2020 Pazar günü yayınlanan Arıza son bölüm de, Salman’ın karşısında güç durumda kalan Ali Rıza ve Haşmet’i, Burak yaptığıyla şaşırtır. Ali Rıza ise gerçekleşmeyen sevkiyatın sorumlusu olarak Burak’ı görmektedir. Burak ise konsorsiyum toplantısında vadettikleriyle dikkatleri üzerine çeker ve Burak için konsorsiyum da koltuk sahibi olma şansı doğar. Arıza son bölüm tek parça izle!

ARIZA 7. BÖLÜM (SON BÖLÜM FULL) TEK PAÇRA İZLE! - TIKLAYINIZ

Show TV ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Arıza 7. yeni bölüm full yayınlandı. Arıza 7. bölüm de bu akşam, Ali Rıza ise Burak’ın sakladığı silahların peşine düşer ve sonunda silahlara ulaşır. Ama Burak’ın da Ali Rıza için hazırladığı acımasız bir sürprizi vardır. Arıza full izlemek için haber16.com takipte kalınız.

YORUMLAR

  • 0 Yorum