ADÜ'de Biontech aşısı yapılmaya başlandı

Son dakika 'SAĞLIK' kategorisinde yer alan habere göre; Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) hastanesinde Biontech Aşısı yapılmaya başlandı.

ADÜ'de Biontech aşısı yapılmaya başlandı
11 Haziran 2021 - 16:29 - Güncelleme: 11 Haziran 2021 - 16:29
Covid-19 pandemisi ile mücadele kapsamında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Hastanesinde Biontech aşısı uygulanmaya başlandı. 2021-2022 Akademik Yılının yüz yüze olarak başlayabilmesi kapsamında aşı randevu sistemi açılan ADÜ akademik ve idari personeli ile 50 yaş ve üzeri vatandaşların ‘Biontech’ aşılaması başladı. Alo 182, e-Nabız ve MHRS üzerinden randevu alarak başvuran vatandaşlar Biontech aşısının birinci dozunu oldu.

Haber Kaynağı : İhlas Haber Ajansı (İHA)


"ADÜ’de Biontech aşısı yapılmaya başlandı" başlıklı son dakika haberi İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından "11.06.2021" tarihinde "SAĞLIK" haberlerine otomatik olarak eklenmiştir. Bu haberin içeriğinde "Haber16.com" editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans tarafından geldiği şekliyle yayınlanmıştır. "SAĞLIK" haberleri kategorisinde yer alan "ADÜ’de Biontech aşısı yapılmaya başlandı" başlıklı haberlere ait yazı, fotoğraf ve video içeriklerinin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum