37 saniyelik ölümünde ruhlar gördüğünü söyleyen kadının hayatı belgesel oldu

Amerika'da yaşayan Stephanie Arnold'ın, doğum sırasında öleceğine dair önsezileri 37 saniyeliğine gerçekleşti. Ölü olan akrabalarını görmek gibi birçok sıra dışı deneyim yaşayan kadının hayatı, Netflix belgeseline konu oldu.

37 saniyelik ölümünde ruhlar gördüğünü söyleyen kadının hayatı belgesel oldu
04 Şubat 2021 - 14:39
Amerika'nın Chicago eyaletinde yaşayan Stephanie Arnold, 2013 yılında hamileliğinin 20'nci haftasındayken doğum sırasında öleceğine dair önsezilere sahip olduğunu açıkladı. Korkunç tahmini gerçekleşen kadın, 37 saniyelik kalp durması esnasında ona kalp masajı yapan sağlıkçıyı ve hayatını kaybetmiş akrabalarını gördüğünü söyledi. Netflix'te yayınlanan Surviving Death(Ölümden Kurtulmak) belgeselinde hayatını anlatan kadın, yaşadığı ilginç deneyimi ile büyük ilgi topladı.

"TAVAN VE DUVAR YOK"
37 saniye boyunca kalbi duran kadın yaşadığı tüyler ürpertici deneyimi şu şekilde anlattı: "Jacob'ı doğurduktan saniyeler sonra kalbim durdu. Her şey bir filme dönüştü aslında vücudumun dışını görebiliyordum. Bunun dışında ameliyathanede olup biten her şeyi de görebiliyordum. Bu boyutta mekânsal ilişkiler kopuyor. Tavan ve duvar yok, her şey çok farklı yönlerde hareket ediyor."

YORUMLAR

  • 0 Yorum