Reklam
Reklam

2. kez anne olan Meryem Uzerli kızının yüzünü ilk kez gösterdi

Adını açıklamadığı ABD'li sevgilisinden bebek beklediğini duyuran oyuncu Meryem Uzerli, geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne oldu. Adını Lily Koi koyduğu kızını kucağına alan Uzerli, Instagram hesabından yayınladığı fotoğrafla bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi.

2. kez anne olan Meryem Uzerli kızının yüzünü ilk kez gösterdi
14 Ocak 2021 - 08:31

Muhteşem Yüzyıl dizisiyle adını geniş bir kitleye duyuran Meryem Uzerli, uzun zaman önce Almanya'ya taşındı. Şimdilerde Berlin'de kafe işleterek sakin bir hayat süren oyuncu, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yayınladığı pozlarla ikinci kez anne olduğunun müjdesini verdi.

İLK KEZ BEBEĞİNİN YÜZÜNÜ GÖSTERDİ
Doğum sonrası verdiği pozlarda kızının yüzünü saklayan ünlü oyuncu, dün paylaştığı fotoğrafla ilk kez bebeğinin yüzünü gösterdi. Uzerli, paylaşımına "Saf aşk" notunu düştü.

"ÇOK MUTLUYUZ"
37 yaşındaki Meryem Uzerli, 4 gün önce Instagram hesabından paylaşım yaparak anne olduğunu, "Ablan, baban ve ben seni ailemizde ağırladığımız için çok mutluyuz" sözleriyle duyurmuştu.

BEBEĞİNİN BABASINI SIR GİBİ SAKLIYOR
Hamile kaldığını açıkladığı günden bu yana bebeğinin babasını sır gibi saklayan oyuncu, sevgilisiyle hiçbir paylaşım yapmamaya devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum