1 yıl önce ölen Caner Çalışır'a ölüm yıldönümünde dostlarından vefasızlık

Geçirdiği kalp krizi nedeniyle genç yaşta hayatını kaybeden sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, ölümünün 1. yıl dönümünde sevenleri tarafından anıldı. Ancak Çalışır'ın ünlü arkadaşlarından hiçbiri ölüm yıl dönümüne özel bir paylaşım yapmadı.

1 yıl önce ölen Caner Çalışır'a ölüm yıldönümünde dostlarından vefasızlık
10 Haziran 2021 - 15:59
2016 yılında çoklu organ yetmezliği nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören sosyal medya fenomeni ve DJ Caner Çalışır, 10 Haziran 2020'de hayatını kaybetti. 31 yaşında hayata gözlerini yuman fenomen, ölümünün 1. senesinde de takipçileri tarafından unutulmadı.

DOSTLARI TARAFINDAN ANILMADI
Çalışır, yakın dostları Cemal Can Canseven, Selin Ciğerci ve Danla Bilic gibi ünlü isimler tarafından anılmadı. Çalışır'a yapılan vefasızlığa sessiz kalamayan sosyal medya kullanıcıları "Caner öldüğüyle kaldı" ve "Arkadaşlıkları cenaze törenine kadardı" yorumları yaptı.
 
KERİMCAN'DAN PAYLAŞIM GELDİ
Çalışır'ın ölümünün 1. yılının gündem olmasının ardından sessiz kalmayan Kerimcan Durmaz, Instagram hesabından yakın arkadaşıyla fotoğrafını paylaşarak "Bugün tam 1 yıl oldu aramızdan ayrılalı. O kadar çok özlüyorum ki seni... Nurlar içinde uyu Caner'im" yazdı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum