Sistem savaşları Bölüm: 1
Galip GEZER

Galip GEZER

Sistem savaşları Bölüm: 1

03 Haziran 2017 - 21:30

 

 

Sistem savaşları bölüm:1

 

100 yılı aşkın bir süredir dünya üzerinde kendilerine üst akıl diyen bir organize suç örgütü ve uzantıları.

 

İlmek ilmek işlenmiş bir komplo planı. Böyle bir planı yapmak bir veya birkaç kişi ile değil, bir akıl ordusuna, çok yüksek IQ seviyeli Analistlere, iyi değil çok çok iyi bir İstihbarata,ayrıca sınırsız miktarda paraya ihtiyaç vardır.

 

Saydıklarımın tamamını bir araya getirebilen bu aklın Rothschild ailesi olduğunu çoğumuz bilmekteyiz. Bu aile buz dağının görünen yüzü...

 

Birde görünmeyen yüzü var ki;

 

Dünyanın öbür ucundan ekonomimize neşter vurmakta, iç dinamizmimizi etkilemekte aynı anda büyümemizi kontrol altında tutmaktadır. Şöyle kafanızda bir taayyül etmenizi  rica edeceğim. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti üzerinde bu tarz planlarını nasıl işletebilmektedirler.

 

273 organize sanayi bölgesinde 55.000 fabrika ile üretmeye devam eden Dünyanın 18. büyük ekonomisinden bahsediyorum...

 

Avrupa Birliğine sırtını dönebilecek kadar cesur, Shangay beşlisine oynayabilecek kadar korkusuz ama bir o kadarda kırılgan bir ekonomi...

 

Sevgili okuyucularımız,dünya üzerinde neden yoksulluk olduğunu hiç merak ettiniz mi..?

 

Dünya’da bu büyüklükte bir makine parkıyla, son sistem robot teknolojileriyle nasıl olur da yeşil gezegen'de hala açlık, sefalet ve zulüm kol gezmektedir...?

Neredeyse herşey 1800 yıllarda sanayi devrimiyle ortaya çıkmıştır. İnsanlık ne zaman tüketebileceğinden çok üretmeye başlamasıyla Arz talep dengeleri bozulmuş, kontrolsüz büyüyen Batı sanayisi borsanın oluşmasına bilerek veya bilmeyerek engel olmamış yada olamamıştır. Peki ne yapılabilir...?

 

Sistem savaşlarında gerekirse kendi neşterimizi kendimize vurabiliriz. Nasıl mı...?

 

Burada Devletimiz, Maliye Bakanlığı, SGK ve Sanayi Bakanlığımızın öncülüğünde Sanayicilerimiz ile çalışanlarının Konsorsiyum kurmaları sağlanmalıdır.

 

Bu plan nasıl hayata geçirilebilir?

 

Devlet ilk önce feregat etmesini öğrenmelidir. Daha sonra fabrika sahibi ile işçinin arasında kıdemine göre üretimhaneden lot bazında pay verilmelidir.

 

İşçinin tazminatları, ikramiyeleri, ek ödemeleri ve fazla mesaisi kendi isteğiyle konsorsiyuma hibe edilmeli. Emekçi yastık altında bulunan her türlü varlığı özellikle şeytanın parasını yani dolarını, gerekirse eşinin kolundaki altını alıp konsorsiyum ortaklığından hisse alması sağlanacaktır. Söz konusu İşverene Devletin kamu arazilerinden tamamen ücretsiz yer tahsisiniz yapılması sağlanmalıdır. Bu denli destek alan İşadamlarımızın sanayiciliğe bakış açısı değişecek ve yeni pazarlar için Dünyanın altına üstüne getireceklerdir.

 

Konuyu bir nebze dikkate almanız için Wikileaks Dosyalarında Jullian Assange'nin sızdırdığı bilgiler doğrultusunda çoğumuzun bildiğini düşündüğüm bir örnek vereceğim.

 

55.000 fabrika bulunan ülkemizde üç fabrikamız var ki; Savaş durumunda yok edilmesi gerekmektedir diye not düşmüş Cia analistleri. Bu fabrikaların üçü'de Bursa'da bulunmaktadır. Adı geçen firmalar Ermaksan, Baykal makina ve Durmazlar makinadır...

 

 Peki bu fabrikalar ne yapmıştı da bu listeye girmişlerdi...?

 

Ermaksan işleyebileceği en büyük suçu işlemiş ve Mikroçip üretmiştir. Hem de 10 yıldır. Durmazlar ve Baykal makina Savaş techizatları yapan makina imalatından tutun da, boing gibi uçak firmalarına parça üretebilmeyi başarmışlardır. Bugün Durmazlar makina Metro üretebilecek güçtedir. Ben bindim ve çok güzel imal edilmiş.

 

Bursa Ticaret ve Sanayi odası kendi uydumuzu üretmek, Kendi Astronotumuzu yetiştirmek için kurulacak Uzay merkezi için sona yaklaşmıştır. Silikon vadisinden tutun da, Rolls Royce gibi uçak motoru üreten, Siemens gibi Metro üreten bir çok dünya devi bu durumdan rahatsız olmaktadır.

 

10 bölüm olmasını düşündüğüm bu yazı dizimizde ABD'nin Tarım teknolojilerinden tutunda, uydu çöplüğüne, petrolden enerjiye, Din simsarlarından, borsaya ve dünya ülkelerinin hava güçlerinden sıfırdan yaratabileceğimiz yeni pazarlara kadar devam edeceğiz...

 

İkinci bölümde buluşmak ümidiyle hoşçakalın.

Galip Gezer

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum