Ramo 29. bölüm izle - Ramo son bölüm full tek parça izle - 22 Ocak 2021, Show TV, YouTube! Ramo yu bekleyen büyük tehlike!

Ramo 29. bölüm izle (son bölüm full). Ramo son bölüm full tek parça izle. 22 Ocak 2021 de Show TV de yayınlanan Ramo dizisinde, Ramo yu bekleyen büyük tehlike! Ramo son bölüm (full izle) de, Mazhar, Ramo’ya yardım ettiği için patronlarının karşısında büyük bir bedel ödemek zorunda kalırken Vadim de Ramo’yu ortadan kaldıracak bir planı devreye koymuştur.

Ramo 29. bölüm izle - Ramo son bölüm full tek parça izle - 22 Ocak 2021, Show TV, YouTube! Ramo yu bekleyen büyük tehlike!
Editör: Enes Bilgiç
22 Ocak 2021 - 23:59 - Güncelleme: 23 Ocak 2021 - 00:26

Ramo 29. bölüm izle (son bölüm full). Ramo son bölüm full tek parça izle. 22 Ocak 2021 de Show TV de yayınlanan Ramo dizisinde, Ramo yu bekleyen büyük tehlike! Ramo son bölüm (full izle) de,  Mazhar, Ramo’ya yardım ettiği için patronlarının karşısında büyük bir bedel ödemek zorunda kalırken Vadim de Ramo’yu ortadan kaldıracak bir planı devreye koymuştur.

RAMO 29. BÖLÜM FULL İZLE

Ramo 29. bölüm tek parça izle. SHOW TV dizisi Ramo 29. bölüm de, Cihangir’in ölümü İstanbul’daki bütün dengeleri alt üst etmiştir. Mazhar, Ramo’ya yardım ettiği için patronlarının karşısında büyük bir bedel ödemek zorunda kalırken Vadim de Ramo’yu ortadan kaldıracak bir planı devreye koymuştur.

RAMO 29. SON BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Ramo son bölüm izle! Ramo'nun bu akşam yayınlanan en son bölümün de, Nehir’in eline ise Sibel’i yok edecek bir belge geçer. Bu işte Baran da Nehir’e yardım ediyordur. Ramo 29. bölüm full tek parça izle! Diğer yandan Ramo ve Sibel düğünlerini Adana’da yapmaya karar verirler. Aile İstanbul’dan ayrılmadan önce Ramo’nun yapması gereken son bir şey kalmıştır. Serdengeçtilerle harekete geçen Ramo’yu büyük bir sürpriz bekliyordur. Ramo son bölüm full tek parça izle!


YORUMLAR

  • 0 Yorum