Ramo 17. bölüm (son bölüm full) izle | 23 Ekim 2020 - Show TV

RAMO 17. BÖLÜM! Ramo 17. bölüm izle full tek parça! 23 Ekim 2020 de Show TV de yayınlanan Ramo son bölüm de heyecan ve aksiyon yine dorukta! Bu akşam ekrana gelen Ramo 17. yeni bölümün de, Ramo, peşindeki ölüm tehlikesinden kurtulmaya çalışırken Doğu'nun silah çekmesiyle ikili arasındaki gerilim giderek tırmanıyor. Her bölümüyle nefesleri kesen Ramo dizisinin en son bölümü olan 17. bölüme ait full izleme linklerine haber16.com dan ulaşabilirsiniz. Ramo dizisi Haber16.com da.

Editör: Enes Bilgiç
23 Ekim 2020 - 20:38 - Güncelleme: 24 Ekim 2020 - 00:43

RAMO 17. BÖLÜM FULL! Ramo 17. bölüm izle full tek parça! 23 Ekim 2020 de Show TV de yayınlanan Ramo son bölüm de heyecan ve aksiyon yine dorukta! Bu akşam ekrana gelen Ramo 17. yeni bölümün de, Ramo, peşindeki ölüm tehlikesinden kurtulmaya çalışırken Doğu'nun silah çekmesiyle ikili arasındaki gerilim giderek tırmanıyor. Her bölümüyle nefesleri kesen Ramo dizisinin en son bölümü olan 17. bölüme ait full izleme linklerine haber16.com dan ulaşabilirsiniz. Ramo dizisi Haber16.com da.

RAMO SON BÖLÜM FULL İZLE

Ramo son bölüm izle! Bugün yeni bölümüyle izleyici karşısna çıkan Ramo da, Kürşat’tan bir şeyler öğrenememek isteyen Ramo’nın planı Kürşat’ın öldürülmesiyle boşa çıkar. Olay yerine polisler gelirken, çıkan çatışmada Ramo da yaralanır. Ramo son bölüm de, Hasan, Ramo’nun kaçmasını sağlayabilmek için kendisini feda eder ve polise cinayet zanlısı olarak teslim olur.Fidan, Ramo’nun Kürşat’tan öğrendiği ipucunu Sibel’e söyleyerek ondan yardım ister. Ramo son bölüm tek parça izle full hd!

RAMO 17. BÖLÜM (SON BÖLÜM) FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

RAMO 17. BÖLÜM FULL İZLE

Ramo 17. bölüm izle! Bu hafta son bölümüyle ekrana gelen Ramo 17. bölüm de, Sibel, ipucunun izini sürerken büyük bir tehlikeye doğru gittiğinin farkında değildir. Diğer yandan Ramo, ağabeyi Hasan’ı hapisten kurtarmaya çalışırken kendisini korkunç olaylar dizisinin içinde bulur. Ramo, olayları araştırdıkça hiç beklemediği büyük belalara bulaşacaktır. Ramo 17. bölüm tek parça full hd!

23 Ekim 2020 Show TV ekrana gelen RAMO 17. BÖLÜM (SON BÖLÜM) FULL İZLE mek için sayfamızı haberimizi takipte kalınız. Ramo 17. bölüm full (son bölüm) haber16.com da izleyin.

YORUMLAR

  • 0 Yorum