Modacı Gülşah Saraçoğlu, olaylı bir şekilde ayrıldığı sevgilisiyle barıştı

Ekranların sevilen yarışma programı Doya Doya Moda'nın jüri üyelerinden Gülşah Saraçoğlu, sevgilisi Gökhan Göz ile yaşadığı tartışmanın ardından evini darmadağın ederek küfürler savurmuş ve çift ayrılmıştı. İlişkide şu sıralar ise suların durulduğu öğrenildi. Çift, Instagram hesaplarından samimi karelerini paylaşarak barıştıklarını duyurdu.

Modacı Gülşah Saraçoğlu, olaylı bir şekilde ayrıldığı sevgilisiyle barıştı
17 Mayıs 2021 - 09:45
Bülent Ersoy, Seda Sayan, Demet Akalın ve Deniz Seki başta olmak üzere çok sayıda ünlü ismin modacısı olan Gülşah Saraçoğlu, üçüncü kez barıştığı iş adamı sevgilisi Gökhan Göz ile geçtiğimiz yıl olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Hatta Saraçoğlu, bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Gökhan Göz'ün Instagram hesabından açtığı canlı yayına katılarak Göz'e küfürler yağdırmış.
 
AŞK DOLU POZLARINI PAYLAŞTILAR
Uzun süredir ayrı olan çiftin, sosyal medya hesaplarından birbirine takip ederek aralarındaki buzları erittiklerinin sinyalini vermişti. Çift bunun üzerine sosyal medya hesaplarından aşk dolu pozlarını paylaşarak ilişkilerine şans verdiklerini açıkladı. Şimdilerde Göcek'te tatil yapan ikili, eğlenceli anlarını da sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.
Kaynak: Snob Magazin

YORUMLAR

  • 0 Yorum