BURSA'dan bir filinta geçti; AYKUT


Bugüne kadar tanıdığım en saygılı, en güler yüzlü insan! 29 yaşında uzun boylu, renkli gözlü, filinta gibi delikanlıydı “Aykut”.Bursa’da böyle bir insan vardı diye yazıyorum bu satırları... Soyadı gibi, VATANSEVER’di.

Bedenine musallat olan hastalığa rağmen, o renkli gözleriyle hayata son ana kadar renkli bakan birisiydi, hastalıktan dökülen saçlarına rağmen ne zaman karşılaşsam hep aynı gülümseme vardı yüzünde. Kaderin sırtına yüklediği bu ağır sınavda her şeye şükreden bir hali vardı.

Karşılaştığımız zaman, hasta olmasına rağmen eğilmeye çalışırdı, sanki hiç acı çekmiyormuş, hiç derdi yokmuş gibi dururken, o eğildikçe ben iki büklüm olurdum.

Tanıdığım on binlerce insanın arasından “KARDEŞİM” dediğim, yokluğu bu hayatta eksikliktir diyebileceğim nadir insanlardan birisiydi.

Bursa’dan bir filinta geçti, tüm bu ağırlığa rağmen başını bir kez dahi eğmemiş, bakışları bütün umutsuzlukları ortadan ikiye bölen bir filintaydı, Aykut.

Aykut, hastalığına yenik düştü 7 Aralık’ta hayata gözlerini yumdu. Ahmet’im (abisi) yan yana bir fotoğraf paylaşarak haber veriyor insanlara, Aykut’u kaybettik diye.“AYKUT” bu hayatta bir eksiklik bırakarak gitti. Genç yaşında yakalandığı kanser, ne çok sevmiş ki filinta Aykut’u canını alana kadar bırakmadı.

Karakteri ile örnek olabilecek birisiydi, hakkında kötü bir söz söyleyene hiç rastlamadım.
Bursa bilsin istedim, Aykut VATANSEVER bu dünya da, bu şehirde artık yok.

Allah mekanını cennet eylesin, Rabbim rahmetini esirgemesin…

Bu satırları okuyan sizlerde bir dua ediniz, Aykut’a rahmet okuyunuz, geride kalan yüz binlerce hasta insanlar için dua ediniz…

Vaktinizi ayırıp, işinizi, paranızı, her şeyi bir kenara bırakıp, sağınıza solunuza bakınız, sevdiklerinize bir kez daha bakınız, her an bu dünyadan gidecekmişiz veya gideceklermiş sarılınız, söylemek istediğiniz güzel sözleri fırsat var iken söyleyiniz...

Gülümsemeniz AYKUT kadar samimi, hayatınız Gözleri kadar renkli olsun...

ŞURAYA BİR FOTOĞRAF ATALIM, TAM FİLİNTA OLSUN…