Kuruluş Osman son bölüm izle! Kuruluş Osman 52. bölüm full izle tek parça! 31 Mart 2021 ATV YouTube! Dündar Beyden Osman Beye tuzak!

Kuruluş Osman 52. bölüm izle. Kuruluş Osman ful izle 52. bölüm tek parça! ATV kanalının Çarşamba günleri reyting rekorları kıran dizisi Kuruluş Osman 52. bölüm de, Osman Bey, Umur Bey'in İnegöl Kalesi'ne teslim edeceği atlara el koyarken; Togay'ın saldırısını püskürten Kayılar, başta Abdurrahman Gazi olmak üzere şehitlerin acısıyla sarsılır. Umur Bey, İnegöl Kalesi'ne sızmak için Nikola ile ticarete devam kararı alır ancak bu planını Osman Bey'le paylaşmadığı için ikili arasındaki gerilim devam eder. Kuruluş Osman son bölüm full izle tek parça!

Editör: Enes Bilgiç
31 Mart 2021 - 23:04

Kuruluş Osman dizisinin bu akşam (31 Mart 2021) ekrana gelen 52. son bölüm de yine heyecan dorukta. Her bölümüyle izleyici ekrana kilitleyen Kuruluş Osman son bölüm de, Dündar Bey, Osman Bey'i bertaraf etmek için Togay'ı kullanmayı planlar. Savcı Bey, destek birliklerinin İnegöl'e yaklaştığı bilgisini getirince Osman Bey alplerini toplayarak harekete geçer. 

KURULUŞ OSMAN 52. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kuruluş Osman 52 bölüm full tek parça izle! ATV nin en çok izlenen dizisi Kuruluş Osman son bölüm de yaşananlar, Dündar Bey, Osman Bey'i bertaraf etmek için Togay'ı kullanmayı planlar. Savcı Bey, destek birliklerinin İnegöl'e yaklaştığı bilgisini getirince Osman Bey alplerini toplayarak harekete geçer. 

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM FULL İZLE

Kuruluş Osman son bölüm tek parça izle! Osman Bey, amcası Dündar Bey'in ihanetini öğrendiğinde ne yapacak? Osman Bey, düğün toyuna baskın yapan Togay'dan nasıl intikam alacak? Konstantinopolis'ten gelen Bizans kuvvetlerinin İnegöl'e erişmesini engellemek için ne yapılacak? Malhun Hatun, Osman Bey'in Bizans'la ticaretlerini engellemesine nasıl tepki verecek? Yaralanan Gonca Hatun'un akıbeti ne olacak? Can dostu Abdurrahman Gazi'yi kaybeden Bamsı Bey'in tepkisi ne olacak? Nikola, Togay'la olan ittifakını bozacak mı? Umur Bey, Osman Bey buluşmasında neler yaşanacak?

Kuruluş Osman 52. bölüm full tek parça Youtube ve Kuruluş Osman son bölüm full tek parça YouTube video bağlantılarını da haber16.com dan ulaşabilirsiniz. Kuruluş Osman yeni bölümleri her Çarşamba akşamı ATV'de.


YORUMLAR

  • 0 Yorum