"Görüntüleri izletin" talebi iki kez karşılık bulmayan Erdoğan sinirlendi

Canlı bağlantıyla açılışını yaptığı okullarda kapalı spor salonlarının da gösterilmesini isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu talebinin iki kez karşılık bulmaması üzerine sinirlendi.

"Görüntüleri izletin" talebi iki kez karşılık bulmayan Erdoğan sinirlendi
23 Şubat 2021 - 15:08
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Ankara Valiliği Eğitim Tesisleri Toplu Açılış Töreni'nde konuştu. Gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Erdoğan, açıklamalarının ardından canlı bağlantı ile okulların açılışını gerçekleştirdi.
 
"SİZ NİRA, BİZ NİRE?"
"Servis olmadığı için karda, ayazda okullarına saatlerce yürümek zorunda olan öğrenciler vardı. Benim okuluma yarım saatte giderdim. Kütüphane laboratuvar spor salonu gibi imkanlar ise büyük şehirlerdeki okullarda bile lüks kabul ediliyordu. Bizim okulumuzun spor salonu yoktu, çok basık sıçradığın zaman başının değeceği şekilde beden eğitimini yaptığımız bir bölüm vardı." diyen Cumhurbaşkanı, bağlantı sırasında özellikle üzerinde durduğu spor salonlarının da gösterilmesini istedi. İlk açılışta çalışmaların henüz tamamlanmadığını duyan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnşallah tamamlandığında..." cevabına karşılık "O zaman siz nire, biz nire" dedi.
Ayrıntılar geliyor...

YORUMLAR

  • 0 Yorum